Problemy z praca

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 06 paź, 2006 10:00

Jestem w Newcastle od poniedzialku.Szukalem roboty we wszystkich agencjach jak prime reed adecco i innych.Nic nie moge znalesc.Czy ktos dalby mi dobra rade przy szukaniu pracy zeby stalo sie to mozliwe.Czy ktos moze potrzebuje do pracy bo nic nie moge znalesc :(
Jakby co to sms lub telefon: 07928058347

Avatar użytkownika
butcho
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pt 22 wrz, 2006 11:08
  • Lokalizacja: Dolny Śląsk

Pt 06 paź, 2006 17:21

trzeba czasu i cierpliwosci.

w tak krotkim czasie to moglbys cos znalezc, jakbys znal angielski bardzo dobrze...

olej agencje i zacznij chodzic sam i szukac - przed toba dluga droga,smutne to ale prawdziwe.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 06 paź, 2006 21:19

...cierpliwosc Twoja druga matka.
Praca jest,ale trzeba ja znalezc,gdyz ona nie bedzie Ciebie szukala.

bary


So 07 paź, 2006 14:16

bary napisał(a):gdyz ona nie bedzie Ciebie szukala.

czasami sa wyjatki od tej reguly, ale niestety rzadko

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

So 07 paź, 2006 18:55

Evil-Candy-czyzbys do nich nalezal/a?
::wales

bary


So 07 paź, 2006 21:12

jesli chodzi o wyjatki to tak ::wales

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Pn 09 paź, 2006 11:17

Podszedlem do sprawy tematycznie.Jak napisane jest na stronce ncl.to.pl w poradniku o pracy zalatwilem sobie numer angielski na komorke i zarejstrowalem sie do agencji.Nikt sie nie odezwal a w kazdej agencji jest praktycznie zlew bo oprocz cv o nic wiecej sie nie pytaja.Mam chyba niezle cv jestem po informatyce pracowalem w usa i szukam jakiejkolwiek pracy i okazuje sie nie ma.Z agencji ktore sa zareklamowane na stronie jedynie polish recrut moze cos zaoferowac i jestem umowiony dzisiaj o 17 na rozmowe.Wedlug zapewnien praca od polish rec. jest i pomagaja poczatkujacym w zalozeniu konta bankowego i zdobyciu insurance nawet znalezieniu mieszkania i w zawiezieniu bagazy.Mam zamiar skorzystac z ich oferty i przeprowadzic sie na Consett.Ide dzisiaj o 17.Jesli oni nie pomoga to czeka mnie chodzenie z CV ale wtedy moge czekac w nieskonczonosc.Ma ktos jakas prace zalatwic :)?

Avatar użytkownika
butcho
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pt 22 wrz, 2006 11:08
  • Lokalizacja: Dolny Śląsk

Pn 09 paź, 2006 21:38

Byles moze drogi kolego w Adecco lub Pin Point-cie,bo jesli nie to:nie byles jeszcze wszedzie,gdyz oni miewaja dobre propozycje dla ludzi znajacych dobrze jezyk,a szczegolnie dla informatykow dwujezycznych.Ostatnio kolega dostal od Adecco prace na min.6 m-cy za £7,50/h.i spoko.Jest bardzo zadowolony.
W Consett(to nie dzielnica lecz miejscowosc) jest bardzo duzo polakow,wiec jedz moze Tobie sie powiedzie rowniez,bo ja zwialem z tej miejscowosci,chociaz nie wszystkie pieniadze odzyskalem,gdyz agencja wynajmujaca"naszym"mieszkania to dziwni ludzie,ktorzy znaja slowo daj lub zaplac,a nie znaja oddaje Twoja kaucje.
Powodzenia ::wales

bary


Wt 10 paź, 2006 07:58

Sluchajcie to tylko Anglia nie ma nic od razu jezeli chodzi o prace to najszybciej przez polskie agencje!!!!!!!!!!!!!!!!a jak jestescie tutaj to niestety CIERPLIWOSCI :D

Misiak_*
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Cz 28 wrz, 2006 10:33

Wt 10 paź, 2006 08:01

ja to bym raczej od polskich agencji trzymala sie z daleka....

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Wt 10 paź, 2006 08:05

Niektorych TAK............................... :D

Misiak_*
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Cz 28 wrz, 2006 10:33

Wt 10 paź, 2006 18:25

butcho napisał(a):Mam chyba niezle cv jestem po informatyce pracowalem w usa

jesli masz dobre cv wrzuc je w eures tam tez mozesz poszukac pracy w calej anglii i nie tylko, mysle ze jako informatyk z doswiadczeniem nie powinienes miec problemu
jesli chodzi o eures to mam bardzo pozytywne doswiadczenia wrzucilem swoje cv a po miesiacu zadzwonil telefon z oferta pracy, a pracowalem jeszcze w polsce! i od tamtej pory jeszcze dostalem pare ofert najczesciej mailem , polecam :!:
http://europa.eu.int/eures/main.jsp?acr ... parentId=0

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Śr 11 paź, 2006 14:38

Nie mam doswiadczenia jako informatyk.Chcialem je zrobic tutaj ale nie widzialem jeszcze ani jednego sklepu komputerowego.Co do jezyka to jak kazdy na poczatku mam problemy ale sie dogadam.Jak narazie nigdzie nic nie moge znalesc.1.5tyg na miejscu i nic moze jutro w gazetce cos bedzie.......

Avatar użytkownika
butcho
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pt 22 wrz, 2006 11:08
  • Lokalizacja: Dolny Śląsk

Śr 11 paź, 2006 19:27

przyjedz do sunderlandu to ci pokaze z 5 sklepow

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Cz 12 paź, 2006 09:20

oooooo lol, od kiedy to informatyk zdobywa doswiadczenie w sklepie komputerowym? No nie moge, jesli juz to raczej technik komputerowy lub cos w ten desen.

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości

Powrót do Forum ogólne