Pytanie dotyczace Linii telefonicznej BT

Wt 07 paź, 2008 22:57

Madusek napisał(a):W pazdzierniku tamtego roku zamowilem linie telefoniczna BT, nie zalozyli mi jej do dzisiaj (ale to juz inna sprawa). Po kilkudziesieciu telefonach, e-mailach i listach poleconych. BT odpowiadalo tak: Ze linia jest juz aktywna i ze mam juz numer telefonu (tylko, ze ten numer telefonu przypisali mi mojego sasiada :shock: i tlumaczac im ten blad oni nie wierzyli mi. Po kilku nastepnych dniach przyslali mi czek ze zwroconymi pieniedzmi, ktore skradli mi z karty. To bylo juz na poczatku grudnia, wiec sie ucieszylem ze bede mial juz spokoj z ta firma. Otoz nie. Firma do dnia dzisiejszego przysyla mi faktury i listy przypominajace, ze mam zaplacic za ta linie telefoniczna. Na dzien dzisiejszy jest do zaplacenia 102,88 funtow :shock: za cos czego nie mam. Nie mam gniazdka telefonicznego w mieszkaniu i nigdy go nie bylo (odkad tutaj mieszkam, a to bylo w polowie czerwca tamtego roku :shock: Poprostu smiech na sali i kpiny, pozostaje mi znowu wysylac maile i listy polecone, w przeciwnym przypadku moze ich postraszyc prawnikiem co? Jak myslicie? :shock: ::admin :shock: ::admin :shock:

Pozdrawiam

P.S

Dlatego stanowczo odradzam zawieranie jakiekolwiek znajomosci z ta firma i podawanie numerow z kart zeby inne firmy pobieraly oplaty z Waszej karty (bo roznie pozniej bywa i mozesz odzyskac pieniadze po jakims czasie, a czasem po bardzo dlugim czasie).

[ Dodano: Czw 11 Wrz, 2008 13:02 ]
Madusek napisał(a):W pazdzierniku tamtego roku zamowilem linie telefoniczna BT, nie zalozyli mi jej do dzisiaj (ale to juz inna sprawa). Po kilkudziesieciu telefonach, e-mailach i listach poleconych. BT odpowiadalo tak: Ze linia jest juz aktywna i ze mam juz numer telefonu (tylko, ze ten numer telefonu przypisali mi mojego sasiada :shock: i tlumaczac im ten blad oni nie wierzyli mi. Po kilku nastepnych dniach przyslali mi czek ze zwroconymi pieniedzmi, ktore skradli mi z karty. To bylo juz na poczatku grudnia, wiec sie ucieszylem ze bede mial juz spokoj z ta firma. Otoz nie. Firma do dnia dzisiejszego przysyla mi faktury i listy przypominajace, ze mam zaplacic za ta linie telefoniczna. Na dzien dzisiejszy jest do zaplacenia 102,88 funtow :shock: za cos czego nie mam. Nie mam gniazdka telefonicznego w mieszkaniu i nigdy go nie bylo (odkad tutaj mieszkam, a to bylo w polowie czerwca tamtego roku :shock: Poprostu smiech na sali i kpiny, pozostaje mi znowu wysylac maile i listy polecone, w przeciwnym przypadku moze ich postraszyc prawnikiem co? Jak myslicie? :shock: ::admin :shock: ::admin :shock:

Pozdrawiam

P.S

Dlatego stanowczo odradzam zawieranie jakiekolwiek znajomosci z ta firma i podawanie numerow z kart zeby inne firmy pobieraly oplaty z Waszej karty (bo roznie pozniej bywa i mozesz odzyskac pieniadze po jakims czasie, a czasem po bardzo dlugim czasie).


W dniu wczorajszym otrzymalem e-maila z przeprosinami i ze linie mi zamykaja i wszystkie platnosci mi anuluja. To juz cos sie ruszylo, teraz czekam od nich na oficjalne pismo ktore przesla mi do domu. Bo poprosilem oto, zeby w razie czego miec pokwitowanie od nich w takiej formie. I tak tej firmy nie lubie i nikomu dalej nie polecam.

Pozdrawiam Was ::wales ::piwo



nie łam sie nie tylko z Toba polecieli w bambuko, ja czekałem na neta 2 miesiące interweniując codziennie telefonicznie !!
słyszałem ze jak przechodzisz do talktalk BT moze Cie cmoknąć (w sensie zadnej kary nie płacisz). Własnie sie przymierzam do zmiany..

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Śr 08 paź, 2008 12:03

a ja musialam placic z bt za zekome zerwanie umowy jak przeszlam na talk talk...przyszlo mi do zaplacenia 132f...nie zaplacilam bo z konsultantem z talk talk jak rozmawialam powiedzial mi ze nic nei bede placila tylko im a oni juz bt beda placic bo mialam telefon u nich...no i nie zaplacilam tych 132f,po jakims miesiacu moze troche dluzej przyszlo cos takiego jak windykacja w polsce ze mam do zaplacenia 172f no i zaplacilam ::placz ::admin ...teraz planuje sie przeprowadzic i zalamuje sie jak pomysle jak mam przeniesc talk talk na nowe mieszkanie...jeszcze mam z nimi umowe pol roku..abonament mam tel+internet...jakie mnie wyniosa koszta...czy znow na nowo bede musiala pozakladac bt zeby miec talk talk??? jesli sie ktos lepiej zna na tym to prosze o pomoc....dzieki wielkie :master:

Avatar użytkownika
OoLiViaA
Bywalec

  • Posty: 189
  • Dołączył(a): Wt 29 sty, 2008 13:14

Śr 08 paź, 2008 12:58

Tak chwalilem talk talk zmienialem mieszaknie w czerwcu i przyszedl mi rachunek 123 f chyba juz dobrze nie pamietam za to ze ktos z bt przyszedl do mnie podlaczyl sie pod telefon swoja sluchawka trwalo to ok 2 minut ... ta usuluga jest taka droga ?? Nadzwonilem sie do talktalk i tylko slyszalem przepraszam itp , jeszcze wmawiali mi ze wczesniej ktos mi powiedzial ze taki bedzie koszt to poprosilem o przedstawienie mi tego ale akurat tego niemili nagranego

zaplutek
Bywalec

  • Posty: 103
  • Dołączył(a): Cz 28 gru, 2006 22:21

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES