Siłownia

So 25 lip, 2009 20:35

co wy tytaj piszecie jakies dziwne treningi z forum klturystycznego pamietajcie kazdy ma inna przemiane materii kazdy jest inaczej zbudowany jeden jest Ektomorfik drugi jest Mezomorfik at rzeci jest Endomorfik pamietajcie kazdy ma inna diete inne cwiczenia nie mozna o tak podac komus innego programu cwiczen np,zenek zaczoł cwiczy a typ mu podał program cwiczen Ronniego Colemana to jest obłed ,panowie ktoorzy zaczynaja cwiczyc moge pomoc za soba mam 13 lat treningu ,mistrzostwa zachodniopomorskie duze osiagi siłowe i kulturystyczne
jesli jest ktos chcetny z przyjemnoscia pomoge dla mnie wielka przyjemnosc lubie sie dzielic moim doswiadczeniem z innymi moj mail
arni321@hotmail.com

Avatar użytkownika
arni
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:28
  • Lokalizacja: watykan

Śr 29 lip, 2009 22:50

arni napisał(a):co wy tytaj piszecie jakies dziwne treningi z forum klturystycznego.....


To jest moj trening a nie Ronniego Colemana ale dzieki :) A tak poza tym nie jest on przepisany z forum ale wystawiony na forum i sprawdzony. Zamiast bruzgac napisz konkret i czytaj co napisalem(wszystkie arty a nie tylko ostatnie) Pozdrawiam

Avatar użytkownika
hursamir
Bywalec

  • Posty: 201
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 09:13
  • Lokalizacja: Slask

Pn 15 lut, 2010 23:16

Teraz JJB Sports na Byker zmienilo nazwe na DW Sports. Sprzet ten sam. peak time kosztuje 38 p na mc, off peak 28.jest tu basen, sauna. Jesli chcesz mozesz sie zapisac na oodpowiedni program do trenera ktory bedzie Cie prowadzil (bez dodatkowych oplat). fakt czasem bywa tloczno ale ogolnie polecam. Kontrakt jest na min 6 miesiecy. maja duzo promocji. Teraz za kazda przyprowadzona osobe ktora podpisze kontrakt daja miesiac za darmo. Pzdr

gragaa
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 10 sty, 2010 22:02

Wt 13 kwi, 2010 18:52

O trenerach to bym niestety polemizowała. Lepsza dobra lektura i wiedzieć co się chce osiągnąć.

Avatar użytkownika
Jessie
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): N 12 lip, 2009 14:40
  • Lokalizacja: Sulechów

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do SPORT