SZUKAM CHĘTNYCH DO TRENOWANIA -BOKS,BRAZILIAN JIU-JITSU,MMA

Śr 28 mar, 2007 17:08

Tynent napisał(a):
rafal20ncl napisał(a):
Oblicz Swoją masę i załaduj na każdy kilogram masy ciała po 2 gramy białka w ciągu doby, oczywiscie nie jestes tego w stanie zrobic samym jedzeniem poniewaz była by przy tym spozyta zbyt duza ilosc kalorii wiec podstawą diety musza być piersi z kurczaka lub indyka ,białka jaja,nabiał (nietłusty),tuńczyk i koniecznie odzywka wysoko bialkowa typu gainer.
Oraganizm potrzebuje białka 24h na dobe żeby zapobiec rozpadowi miesni czyli katabolizmowi dla tego odzywke białkową powinienes aplikowac 3 razy dziennie zaraz po przebudzeniu ,po treningu i przed snem.
Jesli nie masz mozliwosci spozyc 3 razy dziennie mozesz stosowac antykatabolik typu np.HMB (zpobiega rozpadowi miesni w czasie niedoboru bialka w organizmie i wspomaga spalanie tłuszczu).


Wstydu pan oszczędź. Jesteś typową reklamą sklepu z odżywkami. Po pierwsze, sumplementy mają uzupełniać dietę a nie ją stanowić. Białko 3 razy dziennie + hmb, uhł, jeżeli jesteś alergiem zaczną wypadać włosy. Jeżeli jesteś chudy, zrobią się Tobie rozstępy od zbyt szybkiego przyrostu masy, jeżeli masz problemy z trawieniem, będziesz mieć pryszcze na całym ciele od białka.

Dieta to nie tylko ulotki olimpu czy treca. Idealna dieta, uzupełniana odżywkami, lub cykł na odżywkach i tej chemii, ale to dopiero po min pół rocznym okresie bez suplementów - tylko na diecie.

Najgorsze jest to, że do odżywek są często dodawane środki pobudzające metabolizm i pochodne środków odchudzających. Czemu to jest złe? Ponieważ po miesiącu 3x dziennie i odłożeniu odżywek chwyta Ciebie naturalny efekt jojo. Dlatego wszyscy SPECJALIŚCI, tacy jak Michał (główny dietetyk, koordynator kadry narodowej), ostrzegają: suplementy mają być UZUPEŁNIENIEM diety, a nie dietą.

Branie 2x gainera dziennie, 3x białka, 1x karbo + 3x HMB+ Kreatyna + BCAA to głupota.

pozdr :-)

:-)

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Śr 28 mar, 2007 17:53

mat cos ci sie po%$#alo ja tego nie napisalem a tynent nie to mial na mysli i jak chcesz to z nim sobie pogadaj bo mi sie wydaje ze iona ma duzo racji a te ulotki to pogniec dobrze i wiesz jak wtedy mozesz je uzyc???? ;) a ze to ma byc tylko uzupelnienie diety to sie w 100% zgadzam

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

Śr 28 mar, 2007 18:07

rafal20ncl napisał(a):moja dieta dzialala na mnie tak wyje$#$^ ze musialem brac deke zeby mi kosci nadazaly za ciezarem... do diety dodal bym tylko ome tescia i winstrol po takiej diecie kazdego wyje$#%$ w powietrze pozdro tez mam sporo wiedze na temat diety ;) i nie tylko...


CHBA MASZ WIEDZE NA TEMAT STARYDÓW A NIE DIETY RAFAL
Bez urazy ale nie musisz tu opisywac jakie świństwa brałeś bo to nie ma nic wspolnego z TEMATEM.
I nie wiem jak wszyscy inni ale ja nie pochwlam DOPINGU a Ty jak by nie było taki sposob proponujesz.
Skoro jestes siłacz masz wiedze masz super diete to zapraszam bo cały czas jestem łakomy wiedzy i z checia obejżę Twoj trening na siłowni.
p.s
Ile ważysz?
POZDRAWIAM

Tynent
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 06:32

Śr 28 mar, 2007 18:38

wiec ja
mam małe pytanie bo to mnie dreczy dlaczego jak zaczołem brac odzywki straciłem apetyt mase i pogode zycia????jaki tego mógł byc powód?

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Śr 28 mar, 2007 19:11

to ja moze odp za Rafala :P wazy malo :P
zapomnialo mi sie w tej chwili ile dokladnie :oops: ale jak mi sie przypomni to napisz albo to Rafal zrobi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :wink:

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Śr 28 mar, 2007 20:12

Przepraszam Rafał, coś się źle skopiowało ... nie wiem czemu.

chrzanek666: a jakie odżywki? i w jakich ilościach?

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Cz 29 mar, 2007 00:14

slonko napisał(a):to ja moze odp za Rafala :P wazy malo :P
zapomnialo mi sie w tej chwili ile dokladnie :oops: ale jak mi sie przypomni to napisz albo to Rafal zrobi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :wink:


OK RAFAŁ z opisu Twojej diety wynika ze Twoje kości nie podołały rasnać wraz z cięzarem Twojego ciała.
Być może nie przecze ale nie dodałeś że wtedy brałeś koks bo koleżanka SŁONKO
twierdzi że teraz ważysz mało.
Wiec puki nie spotkamy sie i nie pokażesz mi twojego wygladu bądź co potrafisz na siłowni nie podważaj moich doświadczeń ponieważ ja nie stosuje dopingu a Ty jak sam powiedziałeś brałeś koks.
Kiedy będziesz w JJB?
Moze mała konfrontacja dla wyjaśnienia naszych sporów?
pozdrawiam

[ Dodano: Czw 29 Mar, 2007 01:21 ]
chrzanek666 napisał(a):wiec ja
mam małe pytanie bo to mnie dreczy dlaczego jak zaczołem brac odzywki straciłem apetyt mase i pogode zycia????jaki tego mógł byc powód?


dobre pytanie ktos zadał jakie to byly odzywki i w jakich dawkach?
co wtedy trenowałeś?

Ciekawe pytanie i naprawde postaram sie pomoc.
Pozdro dla chrzanka

Tynent
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 06:32

Cz 29 mar, 2007 06:01

nie waze malo bo 2 lata temu wazylem 20kg mniej a 4 lata temu ponad 30 ;) mialem spora niedowage i postawilem sobie cel zeby wygladac normalnie ktory osiagnelem ciezkim treningiem surowa dieta i "odzywkami" ;)

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

Cz 29 mar, 2007 07:10

rafal20ncl napisał(a):nie waze malo bo 2 lata temu wazylem 20kg mniej a 4 lata temu ponad 30 ;) mialem spora niedowage i postawilem sobie cel zeby wygladac normalnie ktory osiagnelem ciezkim treningiem surowa dieta i "odzywkami" ;)




nie kłóc sie ze mna bo wazysz malo :P widac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hihih

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Cz 29 mar, 2007 13:24

troche zbocze z tematu:) tynent probowalem sie z toba zkontaktowac na ten nr ktory podales na forum...ale jakos nie moglem. Tu masz moj nr gg 6190552 i zostaw jakas wiadomosc kontaktowa to sie odezwe. i pogadac....pozdro

Avatar użytkownika
Stachu
Rozkręca się

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): Wt 06 mar, 2007 17:10
  • Lokalizacja: Głogów/Newcastle

Cz 29 mar, 2007 17:09

odzywka sie nazywa WHEY MASS GAIN(wysokokaloryczna odzywka z zawartoscia białka serwatkowego)nic nietrenowałem w tym okresie ale miałem prace wktórej ciało wymagało wysiłku siłowego wiec przyjmowałem to na poczatku moze troszke przybyło masy ale pózniej krytycznie spadła pózniej niemiałem apetytu i dopiero teraz wychodze na prosta jak odłorzyłem dziadostwo!wracam do swoich kształtow mam 183cm wazyłem 84 kg ale teraz moze jakies 75?niemam wagi tutaj ale w krytycznym momencie było 70kg!dopiero babcia mi przemówiła do rozumu i wyszło na jej ze od poczatku miała racje ze zatruje organizm ale dlaczego takie zeczy sa w sprzedarzy?moze najpierw powinno sie jakies badania przechodzi?przd zakupem.prosze o racjonalne wytłumaczenie bo chciałbym miec wiecej ciała wiecej do kochania heh.pozdrawiam

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Śr 25 kwi, 2007 21:20

yhm a ja chcialbym zapytac o cos ? :D mozna ?? :D

czy ktos chodzi na te zajecia boks i ta cala reszta ? chodzi mi tu o osoby ktore chodza systematycznie na treningi ?? jezeli tak prosze o jakies info na nr gg 5886533

pozdro

Avatar użytkownika
rydlo
Weteran

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): Pt 23 mar, 2007 18:41
  • Lokalizacja: Newcastle / Reda

Śr 16 maja, 2007 23:50

i macie te treningi z bjj? zchecia bym zajrzal. w centrum sportowym w newcastle sa zajecia z bjj. w polsce trenowalem troche u braci linke. jestem ze szczecina! trenowalem (probowalem) znajlepszymi zawodkikami w polsce > bracia Linke, Michal Materna "cipao", piotr bagi baginski. Berserkersteam.pl tam znajdziecie duzo informacji i fotek. moze bysmy kiedys wybrali sie na mate! dajcie znac na forum a po macie ::piwo

lukasz kowalski
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Pn 06 lis, 2006 22:56
  • Lokalizacja: z piekla

Cz 17 maja, 2007 12:05

heheh a z gołota?

chrzanek666
Rozkręca się

  • Posty: 81
  • Dołączył(a): N 04 lut, 2007 14:08
  • Lokalizacja: wielkopolska

Cz 17 maja, 2007 13:30

a na zywo tez taki dowcipnis jestes? kazdy chetny kto by chcial pojsc choc raz na mate niech sie tu w pisze!

lukasz kowalski
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): Pn 06 lis, 2006 22:56
  • Lokalizacja: z piekla

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do SPORT