cos szybko lata po niebie i sie swieci

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 16 sty, 2012 07:38

Do połowy filmik wygladał normalnie. Coś tak czułem że to za dziwne jak na Pyratica, niom i pojawił się element propagandy :zly:
Ja tam mam coś poważniejszego dla polnewsowskiego fanclubu UFO
http://www.youtube.com/watch?v=bY_gzHXx ... ture=share
:cheer:

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Wt 17 sty, 2012 10:27

Czesc jawik, co u ciebie?

Historia opowiedziana w tym filmiku jest calkiem podobna do mojej. Opowiedzialem ja, w pierszych swoich postach na tym forum.

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

Wt 17 sty, 2012 19:40

jawik napisał(a):Do połowy filmik wygladał normalnie. Coś tak czułem że to za dziwne jak na Pyratica, niom i pojawił się element propagandy :zly:


Hahaha!

Historia opowiedziana w tym filmiku jest calkiem podobna do mojej.


Pyratic naprawdę byłeś takim gangsterem? A prawisz czasem takie kazania jak ten koleś z filmu? Ja chętnie bym poszła posłuchać bo takie nudy tu u mnie. Nie zrażaj się komentarzami Jawika do boju Pyratic! Trzeba nawrócić ten zły świat wszak koniec podobno jest bliski...
...a miałeś objawienie jak ten gość? Pytam poważnie teraz.

A żeby było dalej na temat to ja uparcie twierdzę : The truth is out there! Nie jesteśmy sami we wszechświecie! Pyriatic i nie pisz że tak, tak bo Bóg jest z nami tylko przyjmij do wiadomości że Ziemia jest jednym z nieskończenie wielu swiatów i nie wypisuj mi tu bzdur o kokonach z baniek magnetycznych co to w ogóle za banialuki?! To bardzo nieprofesjonalne było, bardzo!

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Śr 18 sty, 2012 06:47

Colo napisał(a): do boju Pyratic! Trzeba nawrócić ten zły świat wszak koniec podobno jest bliski...

Ja tam desperado nie jestem. Odechcialo mi sie walk z niewiernymi, a to dlatego ze nie ma sensu bronic swoich racji, przed kims, komu by trzeba bylo wytoczyc proces myslenia.
Colo napisał(a):Pyratic naprawdę byłeś takim gangsterem?

Jezeli chodzi o mnie , wszystko co potrzeba napisalem w swoich pierwszych postach. Wystarczy ze nacisniesz kursorem na mojego nicka, z boku po lewej i tam wybierzesz "zobacz wszystkie posty" gdzies tam jest, taki jeden wielki post o mnie.
Colo napisał(a):A żeby było dalej na temat to ja uparcie twierdzę : The truth is out there

Tez tak sadze :)
Wracajac do tematu o banialukach.
Odnosze wrazenie ze zle zrozumialas autora fraszki ktora zacytowalas. Pozwol ze podpowiem uzywajac Jego slow:
"Ci ludzie cos widzieli. Nie wiem jednak, co to bylo i wcale mnie to nie obchodzi". To powiedzial odnosnie ufo. Oraz:
"Chce wiedziec jak Bog stworzyl ten swiat.Nie interesuje mnie to czy inne zjawisko. Chce znac Jego mysli, reszta to szczegoly".

Wszyscy wiedza ze byl on gleboko wierzacym ateista :)

Swoja droga, ciekawa postac i godna glebszego poznania, poniewaz wiele z jego socjalistycznych teorii, znalazlo sie we wspolczesnym post modernizmie. Co ciekawsze , ow post modernizm, zostal wprowadzony do kosciolow w postaci kolektywizmu i socjalnego spelniania potrzeb. Co oczywiscie nie jest zle, ale w rekach ludzi propagujacych odmienne idee, jest narzedziem do manipulacji.

Wracajac, nie rozumiem twojego entuzjazmu, odnoszacego sie do Voyagerow, czyzby faktycznie zostaly porwane?

Colo napisał(a): ...Ziemia jest jednym z nieskończenie wielu swiatów...

Wiedz ze ja tam chlop prosty jestem, i do teorii strunowej nie tak predko mnie nawrocisz. Ale probuj, moze sie okazac ze my o tym samym tylko w innym jezyku ;)

Aha, nie mam swojego kosciola i nie prawie kazan.Bede to glosil tak dlogo az mi uwierzycie! :)

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

Śr 18 sty, 2012 08:52

Pyratic napisał(a):Bede to glosil tak dlogo az mi uwierzycie! :)


Oooooo myyy Ghotttt!
Przecież to się nigdy nie stało i nie stanie :D
A tak wracając do sprawy to w co mam uwierzyć, że to co się wokół dzieje jest iluzją? Że to na co są już dowody, to tak naprawdę nie istnieje, bo w ksiegach z przed ok. 2000 lat tak napisali? :D
łojejka :master:
Cała ta akcja przypomina mi to :

http://www.youtube.com/watch?v=t9Nn9pcKGj8

i muszę przyznać że to lubię, ale nie biorę na serio :D

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Śr 18 sty, 2012 15:31

Jawik, prosze wez przeczytaj a potem napisz. Wiesz o co chodzi 1+1=2 :)

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

Śr 18 sty, 2012 17:20

Ale ja musiałem najpierw napisać, a później przczytać, znaczy sprawdzić czy jest wedle mojego punktu widzenia poprawnie. Inaczej nie potrafię.

Napiszę coś w odpowiedniejszym rozdziale, bo tu nie miejsce na spory religijne, ale mowa o zjawiskach w otaczającym nas świecie i racjonalnych próbach ich tłumaczenia.

A tak nawiasem pisząc to chyba trafiłem w sedno z poprzednim linkiem co Pyartic? :mrgreen:

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Cz 09 lut, 2012 17:30

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

So 11 lut, 2012 08:56

i znowu cos co moze wydac sie malo prawdopodobne

Obrazek
z wykopalisk z Grecji. poniej angielski opis
These astounding photos are from a recent archaeological discovery in Greece ; This totally unexpected find furnishes proof of the existence of "Nephilim". Nephilim is the word used to describe the giants spoken of in biblical times by Enoch as well as the giant David fought against (Goliath). Note the incredible size of the skull...
Gen 6:4
There were giants on earth in those days;
Num 13:33
And there we saw the giants, the sons of Anak,
which come of the giants: and we were in our own sight as grasshoppers,
and so we were in their sight.


kolejne linki dla niedowiarkow

http://dougsarchaeology.wordpress.com/2 ... ere-we-go/

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

So 11 lut, 2012 12:53

To są właśnie te teksty biblijne, które pokrywają się w dużej mierze z zapiskami Sumerów. Istoty, które Biblia nazywa aniołami, Sumerowie nazywają przybyszami z odległej planety, pewne nazwy postaci są dziwnie zbieżne. Namieszali ponoć nieźle na Ziemi owi aniołowie, którzy wcale nie byli tacy święci... :mrgreen:

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Pn 13 lut, 2012 08:44

Colo, jakbym byl sam, to stworzylibysmy super duo do tropienia niezwyklosci. udowadnialibysmy szarakom, ze widza tylko malutkie tyci, i ze boja sie wychylac nosa z wlasnego ogrodka ;)

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Śr 15 lut, 2012 15:48

To może stworzymy super trójkąt czy czworokąt czy nie wiem ile was tam jest ...NASA przy nas wysiądzie :mrgreen:

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Cz 16 lut, 2012 06:45

Colo napisał(a):To może stworzymy super trójkąt czy czworokąt czy nie wiem ile was tam jest ...NASA przy nas wysiądzie :mrgreen:


tylko kto wytrzyma z dwiema kobietami? Arabi to przynajmniej porostawiaja po katach i maja spokuj. w kulturze europejskiej taki delikwent by zginal. nie da sie opisac tego co by sie dzialo, jakby jeszcze doszlo do tzw braterstwa jajnikow... eh :shock:

a tak z innej beczki

coraz bardziej staje sie popularna teoria rownoleglych swiatow. a to w takim ciekawym filmie druga ziemia http://www.filmweb.pl/film/Druga+Ziemia-2011-557992
znalazlem tez artykulik o tym:
Zdaniem naukowców przeskok do świata równoległego jest możliwy. Co więcej, zjawisko to cały czas zachodzi w przyrodzie. Dysponujemy już technologią, która pozwoli nam zaobserwować neutrony podróżujące między wymiarami.
Po raz pierwszy hipotezę o istnieniu powiązanych ze sobą wszechświatów równoległych wysnuł w swojej rozprawie doktorskiej amerykański fizyk Hugh Everett. W 1956 roku, dwudziestosześcioletni wówczas naukowiec, opublikował pracę zatytułowaną „Teoria Uniwersalnej Funkcji Falowej”, w której opisał tzw. kwantową teorię wielu światów.
Wynikało z niej, że istnieje nieskończona ilość połączonych ze sobą wszechświatów, w których zdarzyły się wszystkie możliwe alternatywy historii i w których wystąpią wszystkie możliwe alternatywne przyszłości. Światy, gdzie nie doszło do wybuchu Drugiej Wojny Światowej, gdzie Polska nadal jest od morza do morza, a nawet od oceanu do oceanu, a jej narodowa drużyna piłki nożnej jest aktualnym mistrzostem świata.

http://odkrywcy.pl/kat,111402,title,Pod ... omosc.html

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

So 25 lut, 2012 18:33

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

N 26 lut, 2012 10:14

Zacząłem to ogladac i nuda, nuda, nuda. Żydzi według mnie to naród, który ma we krwi manipulatorstwo. Przepowiednie, które mają sie tam kiedyś spełnić również mają na celu podkreślenie wartości tych ludzi wśród innych, i można na to czekać tysiące lat... Oni musieli wrócić do własnej ziemi, czekali tylko na odpowiedni moment.
Cwaność nie zawsze im popłacała. A to na przykład zdenerwowali mocno Adolfa H, co im bokiem wyszło. Teraz czas na jakiegoś małego jeszcze Ajatollaha z małej wioski w Palestynie.
Cwany Żyd coś wymyśli, i ktoś musi się na to nabrać. Stąd mozna ich uznac za najbogatszych ludzi na świecie. Więcej jest w tym przebiegłości, niż słowa bożego. Oczka tego sitka powinny być jak najmniejsze dla odsiania prawdy od fałszu. Zresztą każdy goj jest tylko gojem i nie ma nic złego jeśli się mu zaszkodzi. Sentencji o takim znaczeniu w Torze jest mnóstwo.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do POGADUCHY