cos szybko lata po niebie i sie swieci

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 30 lis, 2011 19:44

ogladam sobie filmiki o UFO i dochodze do wniosku ze dobrze ze jest ktos jeszcze madrzejszy wsrod nas. jest nadzieja ze nie pozwoli na nastepny globalny konflikt, tym razem nuklearny.

http://www.youtube.com/watch?feature=sh ... B7QI&gl=GB

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Śr 07 gru, 2011 17:35

Taki ciekawy temat a nikt nie pisze ;) otóż Hungry to jeden z najbardziej zgłębionych przeze mnie tematów. To że kosmici są wśród nas wiadomo już nie od dziś. Podobno towarzyszą nam od zarania dziejów. Posiadają bazy podziemne na całym globie naszej planety. A co na to NATO?! Pytam się! A NATO na to nic. Panoszą się eksperymentują na ludziach i biednych zwierzątkach. Totalne bezprawie.
Poczytaj sobie o gościu o nazwisku Philip Schneider. UFO i obcy to fakty.

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Śr 07 gru, 2011 18:25

ostatnio odkryli piramidy na Marsie. Zrodzila mi sie pewna teoria. wiadomo ze najwiekszym problemem w celu zagospodarowania Ksiezyca czy bardziej odleglych cial niebieskich jest zbudowanie bazy, a dokladnie przetransportowanie niezbednych surowcow. pomyslalem sobie ze byli tysiace lat przed nami madrzejsci co juz zwiedzili kawalek Wszechswiata i na najbardziej nadajacych sie do ladowania planetach wybudowali sobie piramidy z okolicznego budulca. do dzisiaj ogladamy te ziemskie, a ludzie nadal by mieli trudnosci z wybudowaniem czegos tak precyzyjnego. jest tez juz nie moja teoria ze czubek piramidy swiecil samogenerujacym sie swiatlem. zrodlem jego byly cieki wodne pod piramida wykorzystane do generowania pradu. rodzaj latarni? Nikolaj Tesla skonstruowal podobnie dzialajace urzadzenie. to byl dopiero magik, nie wykluczone ze kosmita. apropos UFO to ci sami co kiedys budowali piramidy mozliwe ze przylatuja teraz pokazac swoim dzieciom to co kiedys przodkowie budowali, niom i ludzie moga byc ciekawymi zwierzaczkami do ogladania tez :D

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Cz 08 gru, 2011 20:12

Teoria piramid na Marsie została już obalona ale odkryto ciekawe otwory w jego powierzchni które prowadzą w głąb planety. Nie zmienia to faktu że na ziemi istnieją niezliczone dowody świadczące o działalności obcych.

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Pt 09 gru, 2011 06:02

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

N 11 gru, 2011 18:10

nie ma, nie ma, to złudzenia optyczne, tak przynajmniej utrzymują Amerykanie no ale w sumie przecież oni prawdy nie powiedzą :P ...podobno są kontrolowani przez obcych :roll:
Co do piramid to prawda że są swoistymi kondensatorami energii. Posiadały pierwotnie o czym mało kto wie, na bocznych powierzchniach tafle wypolerowanego wapienia które przylegały do siebie z taka precyzją że nie można było wcisnąć pomiędzy nie źdźbła trawy. Z oddali setek kilometrów jak mówią starożytne zapiski, lśniły jak lustra odbijając światło słoneczne. Ich datowanie wcale nie jest takie oczywiste. Niektórzy naukowcy utrzymują że są dużo starsze.

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Wt 13 gru, 2011 09:09

Colo niebawem dowiem się gdzie mieszkasz, wślizgnę się z kieszeniami pelnymi kalcytu i sprawdzę co tam po nocach robisz ;)

http://odkrywcy.pl/kat,111398,title,Nie ... omosc.html

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Wt 13 gru, 2011 17:23

kalcyt...interesujące, a co powiesz na antygrawitację, napęd antygrawitacyjny to dopiero jazda dysponują nim piloci UFO. Albo wielki zderzacz hadronów...naukowcy uchylili tylko rąbka tajemnicy. Nad czym pracują naprawdę? Teleportacja? Podobno kazde ciało fizyczne ma swój wzór chemiczny według którego mozna je rozłożyć na na najmniejsze cząstki, przesłać na dowolną odległość i złożyć z powrotem... to co wydaje nam się teraz jakimś czary-mary może być kiedyś realne. Ludzie sięgna kiedyś gwiazd, muszą to zrobić, chyba że wcześniej sie powybijają. W koncu nasze słońce kiedyś się wypali, wczesniej może zniszczyć nas asteroida jeśli chcemy przetrwać jako gatunek musimy szukac alternatyw na innych planetach. Co za szkoda że mnie tam nie będzie na ziemi mi się już nudzi. :mrgreen:

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Wt 13 gru, 2011 22:11

ale dalas strzala Colo. Kto tego z nas dozyje? jeszcze z 3 cywilizacje jak nasza powstana i sie samozniszcza :D

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Śr 14 gru, 2011 07:37

jak to napisał Einstein, nie wiadomo jaka będzie użyta broń w III wojnie ale IV będzie za pomocą pałek, kijów i kamieni.
A może zsbudujemy maszynę do podróży w czasie, przeniesiemy się w przyszłość i zobaczymy jak sobie daje radę społeczeńśtwo gdy Słońce puchnie do czerwoności?

Avatar użytkownika
jolantina
Weteran

  • Posty: 357
  • Dołączył(a): Śr 25 lut, 2009 21:11
  • Lokalizacja: Hogwart

Cz 15 gru, 2011 10:36

Ja myślę że istniały cywilizacje na ziemi którym udało się stąd prysnąć. Za jakieś powiedzmy 100 000 lat na pewno będą istniały cywilizacje na ziemi które będą posiadać na tyle rozwiniętą technologię żeby stąd prysnąć ... oczywiście będą i takie cywilizacje, których osobniki dalej będą biegać z gołymi tyłkami po krzakach..."What mind can conceive and believe the mind can achieve"...czyli w mojej dowolnej interpretacji trzeba mieć wiarę w własne możliwości i używać mózgu. Niestety nie wszyscy wiedzą do czego służy mózg. Ci co nie wiedzą do tej pory latają po krzakach na golasa ... :mrgreen: hahahaha

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Cz 15 gru, 2011 13:53

za to wiedzą do czego używać inne części ciała :mrgreen:

Avatar użytkownika
jolantina
Weteran

  • Posty: 357
  • Dołączył(a): Śr 25 lut, 2009 21:11
  • Lokalizacja: Hogwart

Cz 15 gru, 2011 15:06

jolantina napisał(a):za to wiedzą do czego używać inne części ciała :mrgreen:


skad ta nagla zmiana tematu? mowi sie ze glodnemu/ej chleb na mysli :D
a wracajac do tematu to napewno byly cywilizacje nawet lepiej rozwiniete niz nasza. cos tam przetrwalo w starych zapiskach indyjskich o wojnie powitrznej i strzelaniu ogniem... chcialbym to przeczytac. jesli ktos wie co mam na mysli i zna gdzie to jest w internecie. prosze o link :master:

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Cz 15 gru, 2011 16:59

u mnie w przychodni lekarze w większości to Hindusi, więc może oni coś będą wiedzieć ;) .A to, co było to i tak nikt z nas si9ę nie dowie, każdy opisuje tak jak jego umysł podpowiada.
Kiedyś był taki eksperyment, że poproszono kilka osób o różnych światopoglądach o opisanie tego samego banalnego zjawiska i było zabawnie ile punktów widzenia tyle miejsc siedzenia - każdy temat zawsze schodzi na jeden uniwersalny

Avatar użytkownika
jolantina
Weteran

  • Posty: 357
  • Dołączył(a): Śr 25 lut, 2009 21:11
  • Lokalizacja: Hogwart

Pt 16 gru, 2011 10:05

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do POGADUCHY

cron