cos szybko lata po niebie i sie swieci

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 27 lut, 2012 12:39

Nie myslales zeby wstapic do zakonu? do Jezuitow proponuje, bo to co piszesz, calkiem pokrywa sie z ich przysiega. Poza tym, gdybys znal historie, nie gadal bys takich bzdor-powaga!

Pyratic
Bywalec

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): Pt 14 gru, 2007 23:14

Śr 29 lut, 2012 20:15

A cały ten spisek z końcem świata i zagładą ludzkości uknuły szaraki i reptalianie aby wyludnić ziemię a resztę ludzkości zmienić w swoich niewolników (stąd te chipy w planach)... :shock: :roll: :mrgreen:

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Śr 29 lut, 2012 21:24

Colo poczekaj do grudnia, to zobaczysz :cry:

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

So 03 mar, 2012 08:43

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

So 03 mar, 2012 18:17

What is life? A shadow, an illusion, a story...
Idea Matrixa mnie urzekła. Pierwsza część była fenomenalna i genialna na miarę tamtego czasu. Świetny film. Tak żyjemy w Matrixie...przynajmniej ja w nim żyję to wiem na pewno i powiem wam że wyraźnie czuję że Ziemia nie jest miejscem dla mnie hahaha, ktoś przysłał mnie tu za karę bo byłam niegrzeczna, może kiedyś jakieś Plejady czy K-Pax... eh pomarzyć dobra rzecz...muszę się tylko poprawić. Życie jest snem, smierć przebudzeniem...może do lepszego życia tego prawdziwego - "niematrixa"? ;)

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Wt 06 mar, 2012 21:28

a to ciekawostka dotycząca zagadnienia antygrawitacji

http://www.paranormalium.pl/niezwykly-w ... tykul.html

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Śr 07 mar, 2012 08:07

okazuje sie ze natura wyposazyla nas we wszystko. mozemy sie przemieszczac korzystajac z silnikow napedzanych woda, mozemy sie unosic przy pomocy mechanizmow podpatrzonych u owadow...
problem w tym ze garstka ludzi na swiecie kontroluje przeplyw kapitalu i nie na reke im innowacje, ktore nie przynisa im spodziewanego zysku. ludzie musza im placic, albo konstruowac wszystko co tanie na wlasna reke. Obrazek
::wales

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Śr 07 mar, 2012 09:59

Czytam i czytam te wasze wpisy... Udowadnia mi to jedną Waszą teorie - o światach równoległych bo nie wierze, że ludzie z takimi teoriami żyją w tym samym wymiarze co ja, a Pan ze zdjęciem Macierewicza powoli zaczyna go przebijać... teorie godne mistrza... Pewnego generała nie było w kabinie... pla pla pla... "garstka ludzi rządzi kapitałem" widać kto siedzi w domu i nie wychyla nosa.. żal, po prostu żal czytać tych bezsensownych wypocin :) Życzę dużo zdrowia i zmiany dilera albo brania po pół bo za mocny towar Panie i Panowie. Pozdrawiam miłośników teorii spiskowych itp

armagedon
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Cz 23 lut, 2012 16:43

Śr 07 mar, 2012 19:14

armagedon napisał(a):Czytam i czytam te wasze wpisy... Udowadnia mi to jedną Waszą teorie - o światach równoległych bo nie wierze, że ludzie z takimi teoriami żyją w tym samym wymiarze co ja, a Pan ze zdjęciem Macierewicza powoli zaczyna go przebijać... teorie godne mistrza... Pewnego generała nie było w kabinie... pla pla pla... "garstka ludzi rządzi kapitałem" widać kto siedzi w domu i nie wychyla nosa.. żal, po prostu żal czytać tych bezsensownych wypocin :) Życzę dużo zdrowia i zmiany dilera albo brania po pół bo za mocny towar Panie i Panowie. Pozdrawiam miłośników teorii spiskowych itp


Hahaha!!! Dobre, dobre już dawno nikt mnie tak nie rozbawił...hahaha
Zgladaj tu częściej Armagedon w końcu twój nick pasuje tutaj jak żaden inny! :mrgreen:
Kto nie jest z nami jest z reptalianami i szarakami...hahaha :mrgreen: Czy jesteś po ciemnej stronie mocy?
Szczerze mówiąc zastanawiałam się kiedy ktoś napisze takiego posta jak twój była to tylko kwestia czasu ale ten twój mnie rozwalił hahaha kolka mnie chwyciła ze śmiechu :mrgreen:
Szukam pewnego linka specjalnie dla ciebie jak znajdę to dołączę żeby się odwdzięczyć tym samym haha!! Dobra jest jeden:
http://www.freakingnews.com/New-Alien-C ... -67485.asp
Nie znalazłam drugiego linka do filmiku był zajefajny co za szkoda miałam taki ubaw. To było cos w rodzaju odpowiedzi ironicznej na wszystkie te filmiki o UFO. Leci sobie UFO miedzy wieżowcami bodajże leci, leci nagle taki najazd kamery, zblizenie, napięcie widza rośnie aż tu nagle z wnętrza słychac głos UFO-pilotów: "Oh my God! Oh my God! I can't breathe..." hahaha ale naprawdę taki polew...kto mi to znajdzie?

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Śr 07 mar, 2012 22:32

Ciesze się, ze Cię chodź raz rozbawiłem. Ty mnie bawisz w prawie każdym swoim wpisie na tym forum także ja śmiałem się cały dzień :) Świetne filmy z latawcami... dużo bajek w dzieciństwie oglądałeś i tak zostało :) ale poważnie... zmień dilera :):):) pozdrawiam i czekam na dalsze świetne wpisy i teorie :) tak trzymaj - jesteś najlepszy :)

armagedon
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Cz 23 lut, 2012 16:43

Cz 08 mar, 2012 08:15

kazdy sobie wybiera, albo kolorowo albo szaro. za co mam ciebie winic armagedon, ze wybrales na szaro? poczytaj sobie o jednej z barwnych postaci.
http://www.sadistic.pl/jan-himilsbach-a ... t27760.htm
dodam ze zycie jest tak krotkie, otoczenie tak skomplikowane, a tak wielu tego nie zauwaza. jak widza cos co nie miesci sie w ich ramkach, to zaraz musi to byc wplyw narkotykow, lub innych polepszaczy. istnieja ludzie ktorzy przezywaja na kolorowo bez tego.
kiedys spotkalem sie z terminem 'projekcja',
http://pl.wikipedia.org/wiki/Projekcja_(psychologia)
czyli napisze sobie ktos
armagedon napisał(a): i zmiany dilera albo brania po pół bo za mocny towar Panie i Panowie.

nastepnie zadowolony sam siega na swoja ulubiona polke :mrgreen:

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Cz 08 mar, 2012 14:00

a po ludowemu "każdy ocenia według siebie..."
Armagedon na pewno uważa się za takiego, co wszystkie rozumy pozjadał i już wszystko wie ::aplauz

Avatar użytkownika
jolantina
Weteran

  • Posty: 357
  • Dołączył(a): Śr 25 lut, 2009 21:11
  • Lokalizacja: Hogwart

Cz 08 mar, 2012 15:43

Bawicie do łez. Szkoda mi Was naprawdę szkoda. Zdolność logicznego myślenia zanikła u Was. Ale cóż, nie każdemu jest dane myśleć :) Ależ się oburzyliście i zaczynacie pajacować, jeden pajac przez drugiego. Jeden pisze o widzeniu na szaro, drugi o zjadaniu rozumów a trzeci o tym, ze czekał na wpis. Na setki osób na tej stronie jest Was garstka pisząca o takich bajkach i to właśnie jest zabawne. Ale oczywiście jak ktoś coś napisze to oburzenie. Szkoda mi czasu na pisanie z Wami bo oczy u Was mają za daleko do łba i tak nic nie zrozumiecie :) Jest taka bajka "Kapitan bomba" który walczy z kosmitami :) i bardzo ładnie ich nazywa co świetnie pasuje do Was... polecam obejrzeć jeden czy dwa odccinki :):):). Jakby ktoś był bardziej rozgarnięty to by zrozumiał przenośnie odnoszącą się do zmiany dilera no ale oczka maja za daleko do łba a genów się nie przeskoczy :) chętnie poczytam dalsze Wasze pajacowania i napinania :)
Pozdrawiam :):):) Ps. Jestem po niebieskiej stronie mocy ale i tak nie zrozumiesz :)

armagedon
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Cz 23 lut, 2012 16:43

Pt 09 mar, 2012 16:33

armagedon napisał(a): Ps. Jestem po niebieskiej stronie mocy ale i tak nie zrozumiesz :)

Co masz na myśli? Pijesz jagodziankę?(czyt.:denaturat).
Jak tacy jak ty są po niebieskiej stronie mocy to zachowaj Panie wszystkich którzy mieliby tam iść. Jesteś złośliwym głupkiem o ograniczonej percepcji prawdziwy armagedon nic dodać nic ująć. I nie obrażaj moich znajomych. To nie temat dla ciebie prymitywie możesz poczytać nic więcej bo i tak nie pojmiesz.

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Pt 09 mar, 2012 20:30

Hahahaha. Pajac to pajac. Z całego wpisu zrozumiał, że niebieski to fioletowy. Faktycznie prymitywni ludzie widza 16 podstawowych kolorów :) ale jak się na tym zna! - widocznie sam pije :) Ja was nie obrażam tylko piszę prawdę, co widać. Widać też inteligentne wyrazy Też takiego użyję - do roboty pajace hahahahaha. Jesteście tylko trybikiem i o wielu rzeczach nie macie pojęcia ale próbujecie... tylko totalnie nie w ta stronę. nie ma to jak mało wiedzieć ale się mądrzyć. Ktoś kiedyś powiedział " nie wie, że jest a mądry to wie" Także do roboty "ynteligenci" hahahahahaahaha żal mi was naprawde żal... wiedziałem, ze dużo nie zrozumiecie ale prościej się nie da :) Cya

armagedon
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Cz 23 lut, 2012 16:43

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do POGADUCHY

cron