Do wszystkich mam i przyszłych mam

Pn 17 sty, 2011 21:55

izuncia napisał(a):Ja już jestem z córeczką Wiktorią, poród trwał godzinę od podania kroplówki , :cheer: miała 2720g i 48 cm. :cheer:



ale super :))) gratulacje, kolejna mala kruszynka na swiecie :))) :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

Avatar użytkownika
silje
Rozkręca się

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): Pn 28 maja, 2007 19:56

Wt 18 sty, 2011 14:27

Jestem juz po badaniu przez polozna.Musze przyznac ze nie bylo tak zle.Masaz wcale nie byl bolesny,a w necie sie naczytalam ze taki wlasnie moze byc.
Oby teraz tylko poskutkowal... :D

Jasmin
Bywalec

  • Posty: 121
  • Dołączył(a): Wt 11 maja, 2010 06:36

Wt 18 sty, 2011 20:44

izuncia gratki!!!!

Wyspisz sie w swoim lozku .... hmmmm...... tego Ci zycze przy trojce maluszkow :)

A porod express, ja drugie urodzilam w 8 minut na izbie przyjec hehe, chyba juz tak jest, ze przy drugim, trzecim porod jest szybciutki :)

Jasmin - powodzenia. Niekoniecznie masaz szyjki musi bolec, zalezy kto i jak robi :)

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Śr 19 sty, 2011 00:25

Vodun napisał(a):Dziewczyny, mam corke 6miesięczną, i dla jej samego dobra daliśmy ją na 4h do przedszkola. W domu widzi tyklko mnie i zone. Pozatym musiała wracać do pracy. Nie mamy tutaj rodziny więc babci się dziecka nie podrzuci, a siedziec w domu i brac benefity to nie jest szczyt moich marzen.


hahaha! Vodum, gratuluje zlewczego niezaangazowanego podejscia do rodzicielstwa! urodzilo sie, to jak sie go tu teraz pozbyc? babci sie nie da podrzucic, no to niech obcy mi dziecko wychowuja, bo ja mam ambicje. wiesz, jak sie ma mozg i checi, to kochajacy rodzic nawet przez dzien nie "siedzi z dzieckiem w domu" bo od jego pierwszych dni mozna miec pozytywny AKTYWNY wplyw na rozwoj swojego malucha, wiesz wspolczuje Twojej zonie takiego pasywnego i niezainteresowanego ojca dla potomka...

Korsik
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pn 19 paź, 2009 22:51

Śr 19 sty, 2011 00:41

Korsik napisał(a):
Vodun napisał(a):Dziewczyny, mam corke 6miesięczną, i dla jej samego dobra daliśmy ją na 4h do przedszkola. W domu widzi tyklko mnie i zone. Pozatym musiała wracać do pracy. Nie mamy tutaj rodziny więc babci się dziecka nie podrzuci, a siedziec w domu i brac benefity to nie jest szczyt moich marzen.


hahaha! Vodum, gratuluje zlewczego niezaangazowanego podejscia do rodzicielstwa! urodzilo sie, to jak sie go tu teraz pozbyc? babci sie nie da podrzucic, no to niech obcy mi dziecko wychowuja, bo ja mam ambicje. wiesz, jak sie ma mozg i checi, to kochajacy rodzic nawet przez dzien nie "siedzi z dzieckiem w domu" bo od jego pierwszych dni mozna miec pozytywny AKTYWNY wplyw na rozwoj swojego malucha, wiesz wspolczuje Twojej zonie takiego pasywnego i niezainteresowanego ojca dla potomka...


Korsik -co ty za glupoty gadasz!!

nie kazdy musi siedziec w domu z dzieckiem zeby byc swietnym rodzicem i nie kazdy musi byc mega pomyslowy zwlaszcza jezeli ma sie pierwsze dziecko.

Typowo Polskie myslenie - poco dac komus zarobic jak mozna samemu - to tez cos mowi o ludziach, ktorzy patrza krotkowzrocznie

poza tym szczesliwy rodzic daje wiecej swojemu dziecku (a niektorzy ralizuje sie w pracy)

ale jest rowniez aspekt ekonomiczny- niestety
moze Vodun i jego zonka mysla o tym ze na benefity (bo prawdopodonie by je pobierali gdyby zona nie wrocila do pracy) ktos jednak musi pracowac (mysla w przeciwienstwie do niektorych Korsik :))

poza tym kazdy (przynajmniej teoretycznie) wypracowuje sobie emeryture - podczas gdy niektorzy z niej grabia na benefity (ciekawe kto Korsik:).

wiec zamiast sie czepiac ludzi pracujacych - proponuje wrzucic na wstrzymanie i czepic sie wlasnego sumienia.

pozdrawiam serdecznie VODUN

Zdzicha
Rozkręca się

  • Posty: 41
  • Dołączył(a): So 11 gru, 2010 20:20

Śr 19 sty, 2011 07:26

Aniolek napisał(a):izuncia gratki!!!!

Wyspisz sie w swoim lozku .... hmmmm...... tego Ci zycze przy trojce maluszkow :)

A porod express, ja drugie urodzilam w 8 minut na izbie przyjec hehe, chyba juz tak jest, ze przy drugim, trzecim porod jest szybciutki :)

Jasmin - powodzenia. Niekoniecznie masaz szyjki musi bolec, zalezy kto i jak robi :)

Angel


Kochana ,moja córcia ta większa 7-latka,chodzi do szkoły więc luzik.Synek 3-latek tez sypia sam więc nie jest źle :mrgreen: :mrgreen: .Nasz najmniejszy skarb wczoraj zasnął koło 3 rano wstała o 10 na cyca ,a dzisiaj też zasnęła konkretnie o 3 w nocy i jeszcze śpi.cieszę się błogą ciszą :cheer: i moge napić się teraz herbatki.Pozdrowionka dla przyszłych mam...

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Śr 19 sty, 2011 13:53

Izuncia gratuluje! :)

Martynkaaa20
Rozkręca się

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): Wt 30 wrz, 2008 15:33

Śr 19 sty, 2011 16:48

izuncia, to zazdroszcze, bo ja od 2 lat w nocy spie po 3h :) A szczytem marzen jest przespac 4.5h :)

Fajnie, ze juz masz maluszka ze soba :) I oby sie chowal zdrowo!

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Śr 19 sty, 2011 18:09

Cześć dziewczyny.

Tak od jakiegoś czasu czytam Wasze posty i jestem pod wrażeniem jak sobie świetnie radzicie, jakie szybkie porody miałyście. Tak się zastanawiam jak mi pójdzie.
Ja jestem dopiero w 5 miesiącu z pierwszym dzidziusiem i myśl o porodzie spędza mi sen z powiek. Jak to będzie i czy dam rade. Tylko pozazdrościć Wam takich szybkich porodów. No i takiego obycia w temacie. Ja pewnie się trochę pomęczę. Ale i tak nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moja córeczkę.

Pozdrawiam wszystkie mamy.

Avatar użytkownika
JustynaP.
Bywalec

  • Posty: 188
  • Dołączył(a): Cz 04 paź, 2007 17:27
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 19 sty, 2011 19:54

nie wychodź z załozenia że się pomęczysz. A może tez bedziesz wśród tych szczęściar co rodzą 2 godzinki? Pomyśl, ze tu masz znieczulenie w standarcie, za które w Polsce musiałabyś płacić, o ile byłoby na stanie - ja takiego szczęścia nie miałam (mówię o Polsce).
Brzuszek do góry, ciesz się tym stanem, to najpiękniejszy okres, zleci jak z bata strzelił, a już za mniej niż połowę przytulisz swoją córeczkę. Pozdrawiam

Avatar użytkownika
jolantina
Weteran

  • Posty: 357
  • Dołączył(a): Śr 25 lut, 2009 21:11
  • Lokalizacja: Hogwart

Wt 25 sty, 2011 18:47

Corcia przyszla na swiat 2 dni przed planowanym wywolaniem porodu.Wykres poloznej dot.wagi dziecka za duzo sie nie pomylil bo wazyla 3.8kg;-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za przyszle mamusie.

Jasmin
Bywalec

  • Posty: 121
  • Dołączył(a): Wt 11 maja, 2010 06:36

Wt 25 sty, 2011 19:31

gratulacje!!!

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Wt 25 sty, 2011 19:52

Jasmin napisał(a):Corcia przyszla na swiat 2 dni przed planowanym wywolaniem porodu.Wykres poloznej dot.wagi dziecka za duzo sie nie pomylil bo wazyla 3.8kg;-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za przyszle mamusie.


Gratulacje :) Kolejna coreczka na swiecie ;) ::wales ::wales ::wales ::wales

Avatar użytkownika
silje
Rozkręca się

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): Pn 28 maja, 2007 19:56

Wt 25 sty, 2011 21:04

Jasmin napisał(a):Corcia przyszla na swiat 2 dni przed planowanym wywolaniem porodu.Wykres poloznej dot.wagi dziecka za duzo sie nie pomylil bo wazyla 3.8kg;-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za przyszle mamusie.

GRAtulacje :cheer: :cheer: :cheer:

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Śr 26 sty, 2011 09:36

WITAJ W KLUBIE JASMIN SERDECZNE GRATULACJE I ZDRÓWKA DLA MALUSZKA

Avatar użytkownika
BETI
Bywalec

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): N 21 mar, 2010 18:55

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do RODZICE