humor - kawaly

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 19 mar, 2006 16:26

Dla mnie osobiscie to porazka: jeden dowcip to jeden post. Zajmuje więcej miejsca, więcej scroll'owania...no i tzw. nabijanie postów, o które ostatnio szum się na forum zrobił :x
Myślę, że lepiej byłoby wrzucać wszystkie dowcipy/obrazki/linki do tego samego posta, tak jak jest na innych forach.

Marta
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 10:09

N 19 mar, 2006 17:01

YES MY LORD !!! :twisted:

Avatar użytkownika
Cichy
Rozkręca się

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): Cz 09 mar, 2006 19:53
  • Lokalizacja: Gosforth Newcastle

N 19 mar, 2006 19:19

lol jak nic ;P

dudek


N 19 mar, 2006 20:28

A ty znowu sapiesz? :P
Zazdrościsz, ze do mnie tak ładnie kolega się zwraca? :twisted: :twisted:

Marta
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 10:09

N 19 mar, 2006 20:38

A ja chciałam się dowiedzieć co się stało z tymi wszystkimi ważnymi informacjami, które wszyscy wrzucali na forum? Dlaczego to nie zostało przeniesione na nowe forum. Ludzie znowu pytają o te same sprawy, a komu chciałoby się wszystko od nowa powtarzaś.

Czy zamienilismy "garść ważnych informacji" na folder " z dowcipami" ???
Nie sądzę aby następnym razem ludziom się chciało odpowiadać na innych pytania.

???

Myśle, ze te informacje były bardzo ważne dla nie których.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

N 19 mar, 2006 23:10

Kasia napisał(a):A ja chciałam się dowiedzieć co się stało z tymi wszystkimi ważnymi informacjami, które wszyscy wrzucali na forum? Dlaczego to nie zostało przeniesione na nowe forum. Ludzie znowu pytają o te same sprawy, a komu chciałoby się wszystko od nowa powtarzaś.


Kasiu stare forum jest caly czas dostepne:
http://nc.to.pl/phpBB2/index.php

Link do starego forum chwilowo nie jest przyklejony (ale jest na forum ogolnym w watku: Witamy na NOWYM...) poniewaz teraz przyklejone sa tematy:
Ogłoszenie: Znaleziono dokumenty!!!!!
Przyklejony: POLSKA SZKOLA SOBOTNIA
Przyklejony: SURE START - POLSKIE MAMY

Watki nie zostaly przniesione, poniewaz kazdy dopisywal cos od siebie (na starym forum) - i kazdy moze sie zalogowac (na starym) i przeniesc potrzebne watki, na nowe forum.
Ja jako nie-autor (ale admin) nie za bardzo chce przenosic watek - poniewaz po przeniesieniu przeze mnie, moze to sugerowac ze ja to napisalem (mimo ze napisal to ktos inny), wiec teoretycznie naruszam prawa autorskie.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

N 19 mar, 2006 23:17

Rych napisał(a): wiec teoretycznie naruszam prawa autorskie.


i zeby nie byc goloslownym maly cytat z pewnego bloga:
11 marca 2006
Prawa autorskie

W zwiazku z zaistniala ostatnio sytuacja, jestem zmuszony opublikowac na tym blogu co nastepuje:

1. Z uwagi na parokrotne naruszenie moich praw autorskich i majatkowych, PRZYPOMINAM, ze zgodnie z USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych DZIENNIK USTAW Nr 24, poz. 83, NIE WYRAZAM ZGODY na kopiowanie tresci mojego bloga bez mojej wiedzy i zgody.

Dla tych, ktorzy nie rozumieja slowa "kopiowanie", dodam, ze oznacza to rowniez m.in. "przepisywanie".

Przypominam, ze zgodnie z obowiazujacymi przepisami, bez wiedzy i zgody autora dozwolone jest jedynie zamieszczanie odnosnikow prowadzacych do udostepnianych na stronach www materiałów tekstowych.


Blog z ktorego pochodzi cytat:
http://obywatel.blog.onet.pl/

i wpiszcie cytat ponizej z tego bloga w np. google.pl, zeby zobaczyc jak wiele stron ma to samo zdanie kropka w kropke - (teoretycznie naruszenie kogos praw autorskich):
17 marca, w święto patrona Irlandii, w wielu krajach odbywają się parady, nosi się zielone ubrania, podawane jest zielone piwo, a gdzieniegdzie farbuje się rzeki na zielono.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 20 mar, 2006 09:23

Rychooo, dżizas.. wystarczy przekleić jako cytat z podaniem osoby piszacej. To podobnie jak używanie fachowej literatury w pracy dyplomowej, magisterskiej czy innej.
Moim zdaniem (zresztą je znasz) trzeba było update'ować stary skrypt do nowszej wersji i po prostu przerzucić bazę danych na nowy serwer.
Spróbuję w miarę dostępnego czasy poprzeklejać... ale zaznaczam, ze po raz ostatni, bo ręcę mi opadają :evil:
A dlaczego przylejone sa tylko 3 tematy? Więcej nie mozna?

PS: przeniesienie informacji w cytatach zajęło mi kilkanascie minut. Jeżeli ktokolwiek nie zgadza sie, żeby wykorzystywać jako cytaty jego informacje, proszę o PW :twisted:

Marta
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 10:09

Pn 20 mar, 2006 14:41

ja pierd... ale tu burdel

dudek


Śr 22 mar, 2006 19:45

S Z K O L A - spoleczny zaklad karno - opiekunczy laczacy analfabetow

Avatar użytkownika
Cichy
Rozkręca się

  • Posty: 64
  • Dołączył(a): Cz 09 mar, 2006 19:53
  • Lokalizacja: Gosforth Newcastle

Cz 23 mar, 2006 20:26

W Iraku żołnierz amerykański i polski dyskutują sobie po służbie.
Amerykanin:
"Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Na co Polak:
"We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 23 mar, 2006 20:27

3 stycznia 2006 r. W akademickiej stołówce rozmawia trzech studentów.
- Ja Sylwestra spędziłem na "Kanarach". Mówię wam, super laseczki, kąpiel w morzu, drinki z parasolkami, cudo. - zagaja pierwszy
- A ja - przechwala się drugi - byłem w Alpach. Narty, dziewczyny zarumienione od mrozu, grzane wino do łóżka, cos wspaniałego. A co ty robiłeś ? - pyta trzeciego
- A ja siedziałem razem z wami w pokoju, tylko nie paliłem tego szajsu .

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 23 mar, 2006 20:28

Uroczysta kolacja w pałacu królowej. W pewnym momencie ktoś wznosi toast za zdrowie królowej. Wszyscy wstają, tylko Kaczyński nie. Ktoś go szturcha, szepcąc "panie Lechu, trzeba wstać gdy jest toast za zdrowie królowej" Na co Kaczyński:
"No przecież już od pół godziny stoję!"

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 23 mar, 2006 20:29

Einstein pojawia się przy bramie do niebios. Św. Piotr stwierdza:
- Hmm... Wyglądasz jak Einstein, ale czy naprawdę nim jesteś? Nawet nie wiesz, jak różnych metod ludzie próbują, żeby się tu prześlizgnąć.
- Mogę prosić kawałek kredy i tablicę?
Św. Piotr pstryknął palcami, pojawiła się tablica i kreda. Einstein zaczął objaśniać zasady matematyki i fizyki, rysować na tablicy wykresy, itp.
- Ok, wierzę Ci, wchodź.
Następny był Picasso. Scena się powtarza, Picasso prosi o to samo co Einstein. Otrzymuje tablicę i kredę - paroma maźnięciami kredy tworzy surrealistyczny obraz.
- Na pewno jesteś Picassem, wchodź!
Po jakimś czasie do nieba przychodzi Lepper.
- Picasso i Einstein udowodnili kim są. W jaki sposób Ty możesz udowodnić?
- A kto to Picasso i Einstein?
- Wchodź, Andrzej!

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 23 mar, 2006 20:29

-Najpopularniejszy dowcip o L.Kaczyńskim?
-Najwyższa osoba w państwie

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do POGADUCHY