operator cnc

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 08 wrz, 2006 17:37

Szukam pracy jako operator cnc w newcastle lub okolicy tylko nie przez agencje.Gdyby ktoś wiedział coś o jakiejś pracy to niech da znać tu lub na email joanka1974@interia.pl z góry dzięki.

Avatar użytkownika
aziza
Bywalec

  • Posty: 174
  • Dołączył(a): Śr 24 maja, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Cramlington/Leszno

Pt 08 wrz, 2006 18:26

w dzisiejszym Metro coś widziałem, jak znajde wkleje info...

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 08 wrz, 2006 18:39

Będę bardzo wdzięczna.

Avatar użytkownika
aziza
Bywalec

  • Posty: 174
  • Dołączył(a): Śr 24 maja, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Cramlington/Leszno

Pt 08 wrz, 2006 19:00

aziza napisał(a):Będę bardzo wdzięczna.


oj Azizo :-( sprawdziłem w torbie że i okazało się że jednak wyrzuciłem po drodze do domu -może ktoś z forumowiczów ma dzisiejsze Metro (piatek 8 wrzesnia)

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 08 wrz, 2006 19:15

Może ktoś będzie miał zresztą w przyszły poniedziałek mąż pójdzie do swojego pracodawcy u którego pracuje przez agencję i spyta czy go nie przyjmie bezpośrednio u siebie,wtedy zobaczymy co będzie?Trochę się boimy,ale pracowanie bez żadnego zabezpieczenia w postaci okresu wypwiedzenia pracy to zbyt niestabilne dla nas tym bardziej,że cmąż pracuje sam,jak on straci pracę to idziemy na żebry.

Avatar użytkownika
aziza
Bywalec

  • Posty: 174
  • Dołączył(a): Śr 24 maja, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Cramlington/Leszno

Pt 08 wrz, 2006 19:19

To koniecznie złapcie dzisiejsze Metro - i zapytaj Kolana na PW - on robi w tej branży w Newcastle więc może cos poleci, ale teraz wyjeżdża na zachód Anglii bo tam znalazł jeszcze lepszą ofertę (ja żałuję bo z kim teraz będe na mecze Newcastle chodził)

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 08 wrz, 2006 19:26

Dzięki już do niego napisaliśmy.

Avatar użytkownika
aziza
Bywalec

  • Posty: 174
  • Dołączył(a): Śr 24 maja, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Cramlington/Leszno

Pt 08 wrz, 2006 22:02

Pracodawca moze podpisac z Twoim mezem umowe po przepracowaniu przez niego 13 tygodni albo i dluzej(w zaleznosci od tresci umowy miedzy agencja a pracodawca) z agencji,gdyz takie w UK obowiazuje prawo,poniewaz w przeciwnym razie pracodawca zaplaci kare 1 tys.£ za skrocenie tego czasu.
Jednakze zycze Ci spelnienia marzen o spokojnym snie;przezylem to sam.
::wales

bary


Pt 08 wrz, 2006 22:51

aziza, wiekszosc ludzi tutaj zaczyna od pracy przez agencje. To najprostsze i najszybsze i czesto w jakms stopniu pewne na jakis okes czasu. Jesli pracownik jest dobry i dana firma moze sobie pozwolic na stworzenie na stale dla niego stanowiska pracy, to na pewno go zatrudni.

Zycze Wam powodzenia :lol:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pt 08 wrz, 2006 23:10

tam podobno potrzebują:
http://www.kceng.com/uk/index.php

wypędzony
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Pt 08 wrz, 2006 23:05

So 09 wrz, 2006 08:20

zaraz zaraz bo zaspana jeszcze jestem :roll: to jak z tym metrem z piatku bo go mam?jeszcze to aktualne ?jak tak to poszukam :mrgreen:

Avatar użytkownika
gogosia83
Rozkręca się

  • Posty: 83
  • Dołączył(a): So 26 sie, 2006 16:17
  • Lokalizacja: newcastle

So 09 wrz, 2006 09:19

Witam wszystkich i dziękuję za odpowiedzi.Mój mąż jest bardzo zadowolony z pracy i nie chciałby jej zmieniać,ale mineło już 15 tygodni i nic się nie zmienia chodzi o zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy.Na pytanie jak długo będzie pracować przez agencję to oni odpowiadaja że zawsze co dla mnie jest głupie i nie konkretne.I stały ich tekst lepiej się pracodawcy nie pytać.Stanowisko ma stałe mąż i są z niego bardzo zadowoleni.To jak myślicie poczekać jeszcze czy iść zapytać pracodawcy?Proszę doradżcie.

Avatar użytkownika
aziza
Bywalec

  • Posty: 174
  • Dołączył(a): Śr 24 maja, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Cramlington/Leszno

So 09 wrz, 2006 10:16

powiedz mi aziza czy twoj maz pracuje z agencji pracy tymczasowej czy poprostu ktora zalatwia jakas stal prace?a i czy zarabia minimum(ale domyslam sie ze chyba nie)?

Avatar użytkownika
gogosia83
Rozkręca się

  • Posty: 83
  • Dołączył(a): So 26 sie, 2006 16:17
  • Lokalizacja: newcastle

So 09 wrz, 2006 10:26

To jest stała praca którą załatwiła agencja i zarabia 8 funtów na godzine.

Avatar użytkownika
aziza
Bywalec

  • Posty: 174
  • Dołączył(a): Śr 24 maja, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Cramlington/Leszno

So 09 wrz, 2006 10:32

bo wiesz co jak pracuje z agencji pracy tymczasowej i zarabia min.lub troche powyzej tzn.gdzies do 5.50 to niech sie ta agencja tak nie cwani bo po prostu chce kase brac za kazda przepracowana jego godz. a wymowienie z takiej pracy moze dostac nawet na drugi dzien.ale jak pracuje z agencj pracy ktora poszukuje raczej stalej pracy to powinno byc ok i nie powinni go wywalic ale z drugiej strony agencja taka od razu mowi ze to praca stala i nie ma niejasnosci.nie wolno sie niczego bac -pytac prosto z mostu ale grzecznie i kultralnie.ja tam zawsze pytam o wszystko zeby nie bylo zadnych niejasnosci bo niby dlaczego angole maja z polakow robic wariatow, no nie?.ostatnio jak mi zaproponowali prace na 20-30 godz to odmowilam bo powiedzialam ze chce na pelen wymiar troche byli niezadowoleni no ale ja sie twardo upieralam i prosze po 2 tyg zadzwonili ze mam na pelen wymiar godzin.spytali sie czy mi odpowiada i jak sie spytalam czy to na stale a oni to potierdzili to powiedzialam ze teraz jet juz zupelnie inna gadka i biore ja.a to jest polska czy angielska agencja? a w jakim stopniu twoj maz zna angielski?Pozdrawiam :D

Avatar użytkownika
gogosia83
Rozkręca się

  • Posty: 83
  • Dołączył(a): So 26 sie, 2006 16:17
  • Lokalizacja: newcastle

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Powrót do Forum ogólne