Polska restauracja Gospoda

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 12 paź, 2007 13:23

gdzie dokladnie jest ta gospoda moze malutka mapka, co?

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pt 12 paź, 2007 14:07

kasiuniaa napisał(a):gdzie dokladnie jest ta gospoda moze malutka mapka, co?

Mowisz - masz, oto MAPKA. z tym ze ona nie do konca dokladnie pokazuje, wejscie do Gospody jest zaraz obok wejscia do wiezowca (wiezowiec jest tam tylko jeden). Trzeba dostac sie na taras i juz :P

Obrazek

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

Pt 12 paź, 2007 16:29

och jakie to mile z twojej strony
:D

moge jeszcze u ciebie cos zamowic? :D

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pt 12 paź, 2007 17:52

kasiuniaa napisał(a): moge jeszcze u ciebie cos zamowic? :D

Jasne, Simon kazdemu pomoze :P

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

So 13 paź, 2007 18:41

Jakby ktos sie chcial wybrac w poniedzialek, to niestety sie rozczaruje - mnie z kolezanka w ostatni poniedzialek wyproszono, bo podobno w kazdy poniedzialek ma tam byc jakies zamkniete party. Niestety na drzwiach nie bylo na ten temat zadnej informacji. Troche mnie to hmm... zniechecilo, bo umowilam sie w tej knajpce z grupa znajomych z pracy, kombinacja roznych narodowosci (nie Polacy), chcialam restauracje troche rozpropagowac, a tu nas wyproszono :evil: Brytyjczycy nie mogli sie nadziwic, jak to mozna kogos wyprosic z restauracji - ale jak widac, wszystko mozliwe w polskich przybytkach :zly: :zly:

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

So 13 paź, 2007 21:47

:-( hmm,nic dodać, nic ująć
to musialo byc żenujące

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

N 14 paź, 2007 11:38

Przykro mi, ze sie rozczarowalas. Informacja o godzinach i dniach otwarcia jest i byla zamieszczona na drzwiach. W poniedzialki generalnie mamy zamkniete, robimy tylko wyjatki na umowione imprezy (tak, jak w zeszlym tygodniu).
Zapraszam ponownie, w kazdy inny dzien tygodnia :D

PS. Jesli ktos ma ochote spotkac sie u nas ze znajomymi i chce miec pewnosc, ze sa miejsca lub konkretne dania (np. zupy), proponuje wczesniej zadzwonic i zarezerwowac stolik tel. 07922648229 lub napisac e-mail dzien wczesniej ( polishgospoda@yahoo.co.uk).
Pozdrawiam i zapraszam.

zbyszek
Rozkręca się

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): N 09 wrz, 2007 21:37

N 14 paź, 2007 16:17

mam pytanie jakie jest menu w nastepna niedziele bo sie wybieramy z dziecmi chodzi mi o zupy . z gory dziekuje
::piwo

ducze
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): Cz 20 wrz, 2007 17:08
  • Lokalizacja: kolbrzeg

N 14 paź, 2007 19:18

Tak zwany niewypal ::aplauz Jak wszystko za co sie zabieracie, jest to nauczka za to jacy jestescie w zyciu dla innych ::admin ::admin ::admin

patryc
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 14 paź, 2007 00:22

N 14 paź, 2007 19:36

patryc napisał(a):Tak zwany niewypal ::aplauz Jak wszystko za co sie zabieracie, jest to nauczka za to jacy jestescie w zyciu dla innych

A Tobie o co chodzi ?! Przedziesz Zbyszek napisal ze w poniedzialki jest zamkniete. Jaki znow nie wypal? Jakie wszystko za co sie zabieramy? Moze otworzysz wlasna restauracje, pub lub chociaz zalozysz organizacje?

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

N 14 paź, 2007 19:55

Co w tym dziwnego że ktoś chce mieć jeden dzień wolny w tygodniu?
Patryc lubisz jak się ktoś poślizgnie, sprawia Ci radość jak komuś coś nie wyjdzie, co? Jesteś sfrustrowaną osobą której nie idzie w życiu i jedyne co umie robić to krytykować innych (nawet to Ci słabo wychodzi). Ciekawe czym się zajmujesz na codzień i jakie masz doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy. Co takiego osiągnąłeś/łaś w życiu że uważasz że masz prawo z taką satysfakcją krytykować innych. Szkoda mi takich przegranych ludzi jak Ty.

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

N 14 paź, 2007 20:18

Nie widzicie tego ze wiekszosc opini pozytywnych na temat tej"swietnej gospody"jest pisana przez samych zainteresowanych??????"Oni swietnie potrafia robic wokol siebie fikcyjne zamieszanie uwierzcie mi :gaah:

patryc
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): N 14 paź, 2007 00:22

N 14 paź, 2007 20:26

Ja nie jestem w żaden sposób zainteresowany, byłem tam raz. Powiem Ci jeszcze że moja żona nie dostała żurku na który miała ochote bo nie było go tego dnia w ofercie, ale z tego powodu nie wylewałem jadu na forum. Niech sobie karczma działa przecież nie robi Ci nic złego, nie chcesz chodzić to nie chodź, Twoja sprawa. Zachowujesz się jakby Ci jakąś krzywde tam zrobili albo po prostu zjada Cię zawiść że ktoś potrafił coś stworzyć i pracuje na własny rachunek, dla siebie.

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

N 14 paź, 2007 20:36

patryc napisał(a):Nie widzicie tego ze wiekszosc opini pozytywnych na temat tej"swietnej gospody"jest pisana przez samych zainteresowanych??????"Oni swietnie potrafia robic wokol siebie fikcyjne zamieszanie uwierzcie mi :gaah:

bla bla bla. Czas juz zdjac ten moher patryc :) Przestan sie uzalac nad soba. Ja daje im pozytywna opinie,a nie jestem spokrewniony z wlascicielem, nie utrzymuje takze kontaktow sexualnych z personelem :) Co wiecej - zostawilem tam nawet napiwek :) Widze, ze tzw. polactwo ci sie udziela - czyli zazdrosc. Ja sie ciesze, ze komus sie udaje cos. Dzis byla pelna Gospoda ludzi. Bylem wraz z zona i para znajomych - widac, ze sie dopiero knajpa rozkreca i wlasciciele sie ucza - nie podali nam posilku razem w tym samym czasie, tylko w odstepie 10 min. Dac im trzeba jednak troszke plusow awansem. Pozdrawiam :) mniej narzekania miss perfect :D

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

N 14 paź, 2007 23:01

Nie wiem Patryc, czy sie znamy?
W kazdym razie nie wszystko nam wychodzi tak, jakbysmy chcieli. Czasami dajemy plamy, ale nie uwazam, zeby bylo bardzo zle. Gospoda dziala i bedzie dzialac, a jesli cos sie komus nie podoba, to po prostu nie przyjdzie.
Wiem, jakie bledy popelniamy i pracujemy nad tym, ale nie jest to proste-uwierzcie mi.
Pozdrawiam wszystkich przyjaciol GOSPODY !
:impra:

DO DUCZE:

W niedziele zawsze jest rosol, a w inne dni, moze byc to, co chcecie.
Jesli macie ochote przyjsc z dziecmi, zapraszam w piatek. Jeszcze tego nie oglaszalismy, ale od nastepnego tygodnia, w kazdy piatek mamy specjalna propozycje dla dzieci:
ulozylismy "kolorowe menu", w ktorym znajda sie ciekawie udekorowane i przede wszystkim zdrowe potrawy (np. kotlet mielony, ziemniaki i surowka bedzie wygladac, jak rosnaca palma na wyspie, a placuszki jablkowe, jak tort itp.). Porcje sa mniejsze, niz normalnie, a dzieci, ktore zjedza caly obiad (bez pomocy rodzicow) przewidzielismy nagrody w formie deserow. Wiecej szczegolow podam okolo srody-czwartku. :horse:
Zapraszamy.

zbyszek
Rozkręca się

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): N 09 wrz, 2007 21:37

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Powrót do Forum ogólne