Polska restauracja Gospoda

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 15 paź, 2007 13:40

to super co chcecie zrobic z tym kolorowym meun , ale czy to ozn ze nie bedzie mozna tego zamowic w niedziele , bo my na pewno w piatek nie bedziemy , bo moj mąz pracuje a w niedziele po kosciółku i wyborach chcemy przyjsc ,wiec fajnie by bylo gdyby to kolorowe menu bylo caly czas pozdrawiamy i dziekujemy za odpowiedz ::aplauz ::aplauz

ducze
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): Cz 20 wrz, 2007 17:08
  • Lokalizacja: kolbrzeg

Pn 15 paź, 2007 15:11

Niestety w niedzele mamy za duzo klientow i nie bedziemy w stanie dodatkowo dekorowac potraw. Wymyslilismy piatek, poniewaz mamy troche wiecej luzu. Ewentualnie mozemy sie umowic na sobote, ale nie wiem, czy to Pani odpowiada.

zbyszek
Rozkręca się

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): N 09 wrz, 2007 21:37

Wt 16 paź, 2007 19:10

Nie wiem, skad takie nieprzyjazne glosy, restauracja jest, wg. mnie, bardzo dobra i zycze wlascicielom, zeby sie biznes rozkrecil na calego.
Niestety restauracja jest polozona w takim miejscu, ze raczej nie moze liczyc na "wdepniecie" przypadkowych ludzi z ulicy - moze, jak sie skonczy budowa na dawnym miejscu biblioteki, to bedzie tamtedy chodzilo wiecej ludzi, ale jak na razie moga liczyc przede wszystkim na reklame droga slowna. Ja tam zachecam wszystkich znajomych i ludzi z pracy do zajrzenia tam :mrgreen:

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Wt 16 paź, 2007 19:21

A ja sie wybieram jutro wieczorem.

Czy moglabym liczyc na przepyszny zurek oraz boskie nalesniczki :?:

Avatar użytkownika
Karolinka
Bywalec

  • Posty: 136
  • Dołączył(a): Śr 20 wrz, 2006 20:05
  • Lokalizacja: Gdynia/Warszawa/Gateshead

Wt 16 paź, 2007 20:23

Czy bedzie mozna sie umowic na Kolorowe Menu, tzn. zadzwonic lub wyslac e-mail aby umowic sie na konkretny dzien? Mowie i sobocie lub niedzieli w godzinach wczesnego popoludnia (od 13.00 do 16.00). Czy jest taka opcja? Bo niestety w piatek po pracy nie wyrobimy sie z dziecmi, poza tym byloby juz za pozno dla nich.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Wt 16 paź, 2007 22:54

Kasiu, jesli wczesniej zarezerwujesz stolik i podasz, co zamowisz z Kolorowego Menu, to nie powinno byc problemu, ale tylko w sobote.

A z zurkiem jutro moze byc ciezko (juz ustalilismy bialy barszcz), Przykro mi, ale... zapraszam na nalesniczki.

zbyszek
Rozkręca się

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): N 09 wrz, 2007 21:37

Śr 24 paź, 2007 22:10

Czy ktos orientuje sie do ktorej jest otwarta GOSPODA????

Na ulotkach jest napisane ze do 23 a ja bylam dzisiaj ze znajomymi przed 22 i wszystko bylo zamkniete na cztery spusty :cry:

Avatar użytkownika
Karolinka
Bywalec

  • Posty: 136
  • Dołączył(a): Śr 20 wrz, 2006 20:05
  • Lokalizacja: Gdynia/Warszawa/Gateshead

Cz 25 paź, 2007 11:29

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

Cz 25 paź, 2007 12:15

Z ulotkami jest tak: wydrukowalismy je w przekonaniu, ze bedzie otwarte do 23.00 albo dluzej. Potem sad nakazal nam zamkniecie najpozniej o 23.00 (z wyjatkiem niedzieli-do 21.00).
Realia jednak sa takie, ze w tygodniu mamy otwarte do 21.00, bo ludzie nie przychodza po tej godzinie. Jedynie w piatki i soboty, jesli sa klienci, zostajemy dluzej- nawet do 23.30.
Ogolnie, wszystko jest do umowienia, jesli wiecie, ze np. w kilka osob planujecie wpasc do Gospody poznym wieczorem, nalezy wczesniej napisac do nas maila, a my mozemy dla Was zostac. :horse:
Pozdrawiam.

zbyszek
Rozkręca się

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): N 09 wrz, 2007 21:37

Wt 30 paź, 2007 22:54

witam
Miałem okazje być nie stety zamówiłem pierogi ruskie i co dostałem cztery sztuki pewnie dziecko by sie nimi nie najadło. Wychodzi około funta za sztukę przy cenie za porcje 3,90 ::admin ale były nawet dobre :D
troszke mało jak dla dorosłego człowieka
ale miło było ::aplauz ::wales
pozdrowionka

ormo1
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 26 paź, 2007 17:10
  • Lokalizacja: Lubuskie/Middlesbrough

Wt 30 paź, 2007 22:59

To dziwne ja zawsze dostawalam przynajmniej 6.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Śr 31 paź, 2007 20:01

pewnie jakieś znajomości masz :D nam nie stety dano tylko po 4 sztuki ::placz

ormo1
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 26 paź, 2007 17:10
  • Lokalizacja: Lubuskie/Middlesbrough

Śr 31 paź, 2007 23:08

Ciesze sie, ze pierogi smakowaly. To prawda, ze bylo piec pierogow, a sa cztery. Jednak roznica jest tylko w liczbie i w ksztalcie. Gramatura jest taka sama, jak poprzednio.
Ostatnio byl chlopak i zjadl tylko trzy pierogi, czwartego kazal sobie zapakowac na wynos, bo juz nie dal rady - jak widac zalezy od zoladka. :cheer:

zbyszek
Rozkręca się

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): N 09 wrz, 2007 21:37

Cz 01 lis, 2007 04:13

...W miniony wtorek wraz z przyjaciolmi, postanowilismy znowu udac sie na polskie jedzonko, niestety okazalo sie, ze tym razem restauracja byla zamknieta .... a bylo niewiele po 21 ::placz ..ale nie zrazam sie :D bede nawiedzac czesciej... i wczesniej ::wales POWODZENIA GOSPODO !

Eva
Weteran

  • Posty: 253
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 06:21
  • Lokalizacja: polska

Pt 09 lis, 2007 17:46

Super że powstała polska gospoda. Nie moge się doczekać kiedy się tam wybiorę.Mam nadzieję że juz wkrótce. Mnóstwo pozytywów słyszałam o tej gospodzie od znajomych w pracy no i na forum też niemało ich jest.
Gratuluję pomysłu i odwagi. Oby tak dalej, wiadomo że początki są trudne i trudno wszystkim dogodzić. Ale myślę że wszelskie sugestie i uwagi będą pomocne i będzie coraz lepiej.
Powodzenia dla gospody i pozdrowionka , Kasica

[ Dodano: Sob 24 Lis, 2007 15:11 ]
W końcu zawitałam do Gospody i nie rozczarowałam się. Jedzonko pychaaaaaaaaaaa.
Pierogi z mięsem rewelacja, placek po zbójnicku też niczego sobie. Mniam. Teraz juz wiem gdzie będę zaglądać żeby smacznie zjeść. Reszta knajp idzie w odstawkę. Dzięki za pyszne jedzonko. Pzdr. Kasica

Avatar użytkownika
Kasica
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): So 23 wrz, 2006 08:25
  • Lokalizacja: Sosnowiec/ Południowa Polska

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Powrót do Forum ogólne