na stale czy na troche?

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pt 18 mar, 2011 18:22

lala napisał(a):Mam na myśli to ze anglicy wcale nie sa tak przyjaznie nastawieni do nas i kilka razy dali mi do zrozumienia gdzie jest moje miejsce.pozdrawiam




hej lala a dlaczego sie przejmujesz tymi dzikusami?????????????? wolny kraj, wolny swiat gdzie jestem i bede to zawsze bede polakiem:)))))) a jak to sie komus nie podoba to jego problem i olac go cieplym moczem... hej pozdrawiam polaczkow, w jednosci sila:)))))))))

Avatar użytkownika
rolo123
Bywalec

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): Pn 18 sie, 2008 13:36

Cz 05 maja, 2011 00:08

Witam szanowne państwo tak przeglądam forum i nie jestem jestem jeszcze w UK ale patrząc na to wszystko co się w Polsce dzieje to mnie strach ogarnia zarejestrowałem się by znależć prace i przyjechać do was pomysleć jak wy macie tam dobrze ale z dala od rodzin tu współczuje ale wyjeżdzamy po to by zarobić i dorobić.
Teraz nie ma takich kokosów jak dziesięć lat temu ale ludzie wciąż z polski uciekają walczyć o przyszłość i myślę ze może się spotkamy niebawem:)na jakimś ::pijacy ludzie którzy powrócą szybko uciekną ceny tak podskoczyły a płaca minimalna. Pozdrawiam z Polski jeszcze:)

grzegorzikar
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 04 maja, 2011 20:27
  • Lokalizacja: chrzanów

Pt 06 maja, 2011 19:04

Grzegorzu, muszę coś napisać ustosunkowując do tego co napisałeś. Może nie mamy lepiej ale myślę że łatwiej. Większość jest tu z rodzinami więc jesteśmy blisko swoich, a i polaków jest sporo jak się orientujesz. Nie wiem jak inni forumowicze uważają ale raczej żyjemy tu w zgodzie większej bądź mniejszej ale w zgodzie. Łatwiej, pisałem, bo jeśli masz pracę to można tu godnie i normalnie sobie żyć oczywiście bez wielkich szaleństw. Nie wiem tylko czy będąc jeszcze w Polsce uda ci się znaleźć pracę tu w UK chyba że język masz opanowany i oczywiście zawód bardzo potrzebny. Wielu nawet inż informatyków i innych zaczyna w TESCO store.

art35
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 24 sie, 2009 10:48

Pt 06 maja, 2011 19:19

A ja też nie wracam. :D

art35
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 24 sie, 2009 10:48

Pt 06 maja, 2011 19:46

art35 napisał(a):Wielu nawet inż informatyków i innych zaczyna w TESCO store.


I to jest wlasnie blad. Bo prace w zawodze ciezej dostac, ale mozna przy odrobinie cierpliwosci. A wiadomo ze latwiej sie pracuje jak sie na czyms znasz. Latwiej sie wykazac i awansowac. Moga Cie przyjac na gorsze niz w Polsce stanowisko, ale na poczatek to i tak lepiej niz praca byle gdzie nawet za poczatkowo lepsze pieniadze. Trzeba myslec perspektywicznie a nie tylko o najblizszej chwili.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do POGADUCHY