Potrzebuję pilnie porady w sprawie ubezpieczenia samochodu

Cz 27 lis, 2008 18:59

bull3t4u napisał(a): pytanie o lata jazdy jest rownoznaczne z iloscia lat znizek.


cieżko to skomentować :?:

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Cz 27 lis, 2008 20:31

Powiedzmy, ze jestem baaardzo leniwy hehe :D

Avatar użytkownika
bull3t4u
Bywalec

  • Posty: 186
  • Dołączył(a): Wt 25 kwi, 2006 14:34

So 29 lis, 2008 10:11

bull3t4u napisał(a):Kwik-fit to nie firma ubezpieczeniowa tylko brookerzy. Tez mialem z nimi problemy, kupilem nowy samochod i powiedzieli mi ze firma ktora mnie ubezpiecza odmawia ubezpieczenia nowego auta bo jestem na nie za mlody. KLAPA :!:

Nie rozumiem o co chodzi Andy?



Tu sie nie zgodze KWik fit to firma zajmujaca sie ubezpieczeniami oraz majaca setki warsztatow , wiec nie wiem skad wzieles ze to brokerzy . Ja nie mialem z nimi zadnych problemow dla mnie osoby powyzej 25 lat bez wczesniejszego samochodu zaproponowali mi najlepsza cene , ale gdy juz mam znizki po roku jezdzenia tutaj jesli mi niedadza ponizej 50 % ceny mojej to napewno ich nie wezme ale gogolnie firma godna polecenia , łatwy kontakt i załatwiaja sprawe szybko .

zaplutek
Bywalec

  • Posty: 103
  • Dołączył(a): Cz 28 gru, 2006 22:21

So 29 lis, 2008 10:41

Zaplutek to kwikfit to sa brokerzy. Tez mam polise u nich wykupiona - ubezpieczenie jest w Norwich Union. Z reszta zerknij tu np.:
http://www.kwik-fitinsurance.com/our-panel.html

Przy okazji zapytam czy ktos kiedys kupowal korzystal, albo cos wie o breakdown cover? W szczegolnosci interesuje mnie opcja na Europe. Polecilibyscie cos? Jak na razie najlepsza oferta jaka znalazlem jest:

http://www.quotelinedirect.co.uk/breakdown/

59 funtow za caly rok to sie chyba skusze. Mam zamiar kilka razy do Polski autem jechac, bede sie czul spokojniej majac to w kieszeni.

paul78uk
Bywalec

  • Posty: 145
  • Dołączył(a): So 15 mar, 2008 12:00

So 29 lis, 2008 10:45

zaplutek napisał(a):wiec nie wiem skad wzieles ze to brokerzy


Korzystalem z ich uslug dwa lata temu i wiem :D taka prawda niektorzyz nas nie wiedza czy maja ubezpieczenie przez brookerow czy bezposrednio od firmy ;) kiedys kumpel mi powiedzial ze Swinton to firma ubezpieczeniowa hehe :lol: pozdro

Avatar użytkownika
bull3t4u
Bywalec

  • Posty: 186
  • Dołączył(a): Wt 25 kwi, 2006 14:34

So 29 lis, 2008 22:18

jeśli chodzi o quinn-direct to ja chyba miałam szczescie, miałam rok znizek a samochodem jeździłam 2lata, wykupiłam polise kazali przysłać zniżki oczywiście je odesłałam i za jakies 10 dni zadzwonili że wszystko sie zgadza, że zniżki zostały uznane:) mam w tej chwili trzecie auto dalej w quinn i narazie nie mam problemów, mam nadzieje że mieć ich nie będe:)

mrofka
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Pt 18 lip, 2008 22:10
  • Lokalizacja: jelenia góra/ darlington

So 06 gru, 2008 20:49

w QD jestem juz 1,5 roku zmienilem w tym czasie 4 samochody i nie mam powodu do narzekan. Przyznali mi odrazu maxa znizek pomimo ze zaswiadczenie z polski przeslalem im nieprzetlumaczone. Jedyny problem jaki z nimi mam to duze trudnosci z aktualizacja danych online.

Avatar użytkownika
chlechu
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Pt 28 lis, 2008 08:47

So 06 gru, 2008 23:49

A ja polecam Churchill. Akceptuja polskie znizki, mozna placic miesiecznie, zlomowanie samochodu pokryli w calosci... Jest ok!

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Śr 07 sty, 2009 12:31

Mam ubezpieczenie w kwik-fit i moge w ich warsztacie zrobic darmowy przeglad , troche sie boje o przeglad niby wszystko mam ok ale pewnie zawsze cos znajda i mam pytanie jesli zrobie u nich ten darmowy i wyjdzie ze mam sporo do zrobienia np na kwote 300 f to wiem ze moge sam to zrobic czy w innym miejscu ale cyz moge pojechac do innego warszatu i zrobic przeglad od nowa ?? Bo ostatnio przestałem wierzyc swojemu warsztatowi tyle u nich naprawiałęm i ostatnio powiedzieli ze mam powazna usterke ale znajomy zobaczyl sam i wystrczylo 5 minut roboty i zrobil to sam :)

zaplutek
Bywalec

  • Posty: 103
  • Dołączył(a): Cz 28 gru, 2006 22:21

Cz 08 sty, 2009 17:58

Mozesz zrobic jeszcze raz gdzie indziej, ale oczywiscie musisz zaplacic.

paul78uk
Bywalec

  • Posty: 145
  • Dołączył(a): So 15 mar, 2008 12:00

Cz 08 sty, 2009 18:37

zaplutek napisał(a):Mam ubezpieczenie w kwik-fit i moge w ich warsztacie zrobic darmowy przeglad , troche sie boje o przeglad niby wszystko mam ok ale pewnie zawsze cos znajda i mam pytanie jesli zrobie u nich ten darmowy i wyjdzie ze mam sporo do zrobienia np na kwote 300 f to wiem ze moge sam to zrobic czy w innym miejscu ale cyz moge pojechac do innego warszatu i zrobic przeglad od nowa ?? Bo ostatnio przestałem wierzyc swojemu warsztatowi tyle u nich naprawiałęm i ostatnio powiedzieli ze mam powazna usterke ale znajomy zobaczyl sam i wystrczylo 5 minut roboty i zrobil to sam :)


o motach w Kwikfit nie moge zlego slowa powiedzieć rok temu nawet przymkęli oko na 2 rzeczy ( nie zagrażało to bezpieczenstwu w ruchu drogowym )


natomiast o ubezpieczeniach tak !

tomek_wro__
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): Pt 24 paź, 2008 14:33

Cz 08 sty, 2009 18:47

w je****m kwificie oblalem mot bo nie mialem lampy przeciwmgielnej z przodu. Okazalo sie, że kur.. i tak fabrycznie tam nie ma, ale zaplacic 20F za drugi mot musialem. Jechane świry. Wiec ja powiem, że sa do bani

Vodun


Cz 08 sty, 2009 20:20

Dzieki za pomoc ;] Ja wiem tyle zeby nie jezdzic z naprawami do szamranych zakladow tam potrafia krzykac cene , niemam pojecia kto tam jezdzi .


Co do ubezpieczenia w kwik fit to jak mi sie konczy za 3 tygodnie to sie automatycznie konczy ? Bo dziwne ze nikt sie zemna nie kontaktuje w sprawie przedluzenia , a przeciesz nie bede placic im drugiego roku takiej samej stawki

zaplutek
Bywalec

  • Posty: 103
  • Dołączył(a): Cz 28 gru, 2006 22:21

Cz 08 sty, 2009 21:03

lepiej do nich zadzwon i sie zapytaj bo raczej jest tak ze automatycznie przedluzaja a jak nie chcesz to musisz im dac znac wiec sie upewnij bo tak to ci jeszcze kaza placic za zerwanie umowy albo co

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Pt 09 sty, 2009 02:28

zaplutek napisał(a):...Co do ubezpieczenia w kwik fit to jak mi sie konczy za 3 tygodnie to sie automatycznie konczy ? Bo dziwne ze nikt sie zemna nie kontaktuje w sprawie przedluzenia , a przeciesz nie bede placic im drugiego roku takiej samej stawki


Dam Ci rade - zadzwoń, zapytaj sie ile by kosztowało przedłożenie umowy - następnie zaproponuj im powiedzmy 100 funtów mniej niż chcą... z reguły działa :mrgreen:

Powodzenia ;)

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do MOTO UK