Te nasze ciekawe ogloszenia :)

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pn 09 mar, 2009 22:04

tutaj link a jak sie komus tam nie chce isc to:

do sprzedania 3 kartony pall mall cienkie mentolowe
cena : £35 / karton
kontakt : gg2659705 lub mail sits@wp.pl

ze wzgledu na godziny pracy,moge odp po 18...
pozdrawiam!


to przepraszam bardzo: albo te fajki są mentolowe inaczej (że lepiej :) ), albo w kartonie jest ich 400. bo cena rozwala. ::aplauz

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Pn 09 mar, 2009 22:12

Jedne z najdrozszych fajek o jakich slyszalam :D

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pn 09 mar, 2009 22:14

Masakra jakas normalnie!!!

Avatar użytkownika
DJ_FLY
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): N 08 lut, 2009 20:18
  • Lokalizacja: Darlington

Pn 30 mar, 2009 21:07

Te ciekawe ogłoszenia...
Do sprzedania uniwersalny fotelik samochodowy dla dziecka od 9kg do 36kg
firmy Ferrari zakupiony w mothercare.
Posiada:
-3 punktowe pasy bezpieczenstwa z wygodna regulacja dlugosci
-szelki w otulinach
-latwo zdejmowany pokrowiec
Jest w bardzo dobrym stanie, cena £50!!


W Asdzie taki prawie sam fotelik firmy Gracco kosztuje 35f,i jest rok gwarancji.Pozdrawiam :) :)

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wt 31 mar, 2009 06:26

izuncia napisał(a):Te ciekawe ogłoszenia...
Do sprzedania uniwersalny fotelik samochodowy dla dziecka od 9kg do 36kg
firmy Ferrari zakupiony w mothercare.
Posiada:
-3 punktowe pasy bezpieczenstwa z wygodna regulacja dlugosci
-szelki w otulinach
-latwo zdejmowany pokrowiec
Jest w bardzo dobrym stanie, cena £50!!


W Asdzie taki prawie sam fotelik firmy Gracco kosztuje 35f,i jest rok gwarancji.Pozdrawiam :) :)


I tu się nie mogę z Tobą zgodzić niestety ponieważ nigdy nie powinniśmy się sugerować ceną przy zakupie fotelika dla DZIECKA. Fotelik Gracco jest faktycznie jednym z najtańszych fotelików na rynku (ciekawe dlaczego?). Ten oferowany w Asda nie posiada niestety pasów a np. fotelik z ogłoszenia ma 3-punktowe pasy,a to już naprawdę dużo.
Po drugie chodzi o homologacje i testy firm które się tym zajmują.Piszesz że Gracco ma roczną gwarancję.Ciekawe czy w tej gwarancji jest również ubezpieczenie na życie mojego dziecka? Jednym z najlepszych fotelików na rynku jest fotelik firmy "BRITAX" i potrafi kosztować nawet &pound 200!!!
pozdrawiam.

mareq
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Pt 20 paź, 2006 11:21
  • Lokalizacja: tychy/sunderland

Wt 31 mar, 2009 06:39

Przeciez to "ferrari"... to chyba wystarczy. Ja bym nie oszczedzala na dziecku, jezeli chodzi o bezpieczenstwo.

Avatar użytkownika
sweetbaby31
Bywalec

  • Posty: 229
  • Dołączył(a): Cz 16 sie, 2007 13:00
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wt 31 mar, 2009 06:49

Co do siedzen dla dziecka, zobacz testy BBC:
http://news.bbc.co.uk/1/hi/programmes/b ... 4.stm#list

Dla dzieci 1-4 najwieksze bezpieczenstwo oferuja niektore modele Britax i Maxi Cosi.
Modele Chico i Mothercare wypadly w dwoch testach bardzo slabo - "poor".
Jeszcze gorzej przedstawia sie Chico na w niemieckich testach, gdzie w skali ocen 1-5 sporo modeli uzyskalo tylko 2 (a np. Maxi Cosi XP czy SPS ocena 4).

Wiecej testow fotelokow dzieciecych:
http://www.which.co.uk/reviews/child-ca ... ode=109AAW

Natomiast siodelko Ferrari, w zaleznosci od wersji kosztuje 60-90 funtów (nowe):
http://uk.shopping.com/xPP-car_seats--brand_ferrari

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 31 mar, 2009 09:37

Chodzi tylko o to ze jeśli już wystwia coś sprzedajacy powinnien wystawic jakoś to z głową.U Rycha na stronie której podał znalazłam ten sam fotelik,tyle,że nowy za 80f.A to nie chodziło o firmę fotelika bo wiadomo,że chodzi o dziecko.

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Wt 31 mar, 2009 15:25

izuncia napisał(a):A to nie chodziło o firmę fotelika bo wiadomo,że chodzi o dziecko.


I z tym zdaniem zgadzam się jak najbardziej. Bo pomimo że jest to "Ferrari" niestety nie należy do fotelików z najwyższej półki.
Jeżeli fotelik jest naprawdę dobry i estetycznie wykonany to jak dla mnie może się nazywać nawet "Trabant".

mareq
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Pt 20 paź, 2006 11:21
  • Lokalizacja: tychy/sunderland

Śr 01 kwi, 2009 00:38

to jest tylko logo ferrari...widzieliscie reklame "tiger" butelka zaprojektowana przez porshe design studio ???? no wlasnie, a tiger nadal smakuje tak samo !!!! fotelik tylko BRITAX

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Cz 09 kwi, 2009 20:41

niepozorne ogloszenie:

ela51
swieży i zielony

Posty: 0 Wysłany: Dzisiaj 19:49 tv

jak w temacie sprzedam telewizor dzialajcy firma nieznana 38cali tylko 15 funciorow zdjecia na e-mail nr gg7911866a do tego jest szklany stolik pod niego i piot tez jest noi dzwoncie pilne bardzo


ze zadzwonic sie nie dalo.... :mrgreen: uzylem gg, w efekcie zobaczylem obrazek z fakami .
.. takie ogloszenie..

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Cz 09 kwi, 2009 21:45

Po ogłoszeniu widać, że to idiota - marna prowokacja, na którą nie dajmy się nabrać. A Rych niech blokuje takich idiotów.

Vodun


Cz 09 kwi, 2009 23:40

Trzeba uważać bo te 38cali to może razem ze stolikiem zmieżone :lol:

mareq
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Pt 20 paź, 2006 11:21
  • Lokalizacja: tychy/sunderland

Pt 10 kwi, 2009 18:50

Kupiłem dzisiaj ten tv,nie miałem żadnych problemów ze skontaktowaniem sie ze sprzedawcą,potem wysłał mi fotke,fakt jakość zdjęcia nie ciekawa,ale byłem dzisiaj zobaczyłem,wszystko działa,stolik jest,pilot jest,czyli ogłoszenie się zgadza,nikt tutaj nie kłamie.Więc nie wiem dlaczego nazywacie go idiotą,po czym stwierdzić,że człowiek jest idiota,bo chyba nie po tym,że umieszcza ogłoszenie???Dlatego ludzie dajcie sobie na luz i nie oczerniajcie kogos,nie znając go ,no chyba,że cos już kupowaliście od niego i wcale nie było jak w ogłoszeniu,pozdrawiam :-) :blahblah: :horse: :horse: :horse:

Avatar użytkownika
maja84
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): N 30 wrz, 2007 11:01
  • Lokalizacja: Newcastle/woj.śląskie

Pt 10 kwi, 2009 19:43

niepozorne ogloszenie:
Cytat:
ela51
swieży i zielony

Posty: 0 Wysłany: Dzisiaj 19:49 tv

jak w temacie sprzedam telewizor dzialajcy firma nieznana 38cali tylko 15 funciorow zdjecia na e-mail nr gg7911866a do tego jest szklany stolik pod niego i piot tez jest noi dzwoncie pilne bardzo



ze zadzwonic sie nie dalo.... uzylem gg, w efekcie zobaczylem obrazek z fakami .
.. takie ogloszenie..



nie nawyklem cytowac siebie ale nic wiecej nie moge na ten temat powiedziec, no moze po za tym ze byc moze ktos mial wtedy zly dzien i uwazam ze jak ktos zamieszcza ogloszenie to powinien ponosic wszelkie tego konsekwencje... lacznie z poinformowaniem potencjalnego klienta o szczegolach, i nie o to chodzi ze sie czepiam bo w dupie mam ten telewizor ( zwlaszcza po pierwszej odpowiedzi oferenta), sposob napisania ogloszenia zdecydowanie swiadczy o sprzedajacym i tu sie zgadzamy z przedmowcami...

pozdrawiam i zycze milego dla oczu i uszu odbioru :mrgreen:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do POGADUCHY