Te nasze ciekawe ogloszenia :)

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pt 10 kwi, 2009 20:36

Jeśli to był ciapak i używał polskiego tranzlatora to również przepraszam.

Vodun


So 11 kwi, 2009 08:27

dajcie sobie wszystcy na wstrzymanie z tymi nedznymi komentarzami...jak ktos sie nie zna na zartach to juz jego sprawa :lol: widocznie urazilo cie to strasznie!!!!!!trudno...
JA JA ZNAM I TO NIE IDIOTKA TYLKO ZAJEBISTA DZIEWCZYNA!!!!!!!!!!!!!! I ROWNO MA POUKLADANE!!!!!!!!

Avatar użytkownika
kamila0713
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 21 paź, 2008 17:46

So 11 kwi, 2009 08:55

wystawilem niedawno cos na sprzedaz, dziewczyna napisala na gg i chyba spadla z krzesla jak zobaczyla odpowiedz...

na kompie siedzial moj syn i nic nikomu nie mowiac (bo by musial odejsc od kompa) odpisal;
wyslal "zabe z zabka na barana"( w gg emot <sex> ).... cale szczescie ze dziewczyna mnie nie pojechala na forum od erotomanow lub co gorsza przyslala z odsiecza jakiegos "rycerza" by bronil jej godnosci :lol:

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

So 11 kwi, 2009 10:45

:lol: :lol: :lol:

Avatar użytkownika
dominik99
Bywalec

  • Posty: 183
  • Dołączył(a): So 28 lip, 2007 20:41
  • Lokalizacja: South Shields/Krakow

So 11 kwi, 2009 21:54

ostatnio tez odpisywalem komus na posta, ale poszedlem do toalety i przychodze patrze, a tu kot sie krecil kolo klawiatury i przypadkiem namazal:

''Ty ^%&^$£$%$&%%^&* cioto ! ''

mialem szczescie, ze w pore zareagowalem i nie wyslal posta! :D

wuhuuuuuu :D dobry excuse :D

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 11 kwi, 2009 22:50

Dobra dobra, nie mówmy o przypadkach losowych. Skoro mówisz, że ma poukładane to zapraszam na kurs języka polskiego. Bo kultura wymaga tego. I ja jako polak jestem urazony takim postem. Nie wiem czy ma 11 lat czy 30, lecz nie usprawiedliwia to osoby od takiego zaniedbania jezykiem polskim.

Vodun


Pn 13 kwi, 2009 05:28

zabrzmialo to jakby obowiazkiem bylo lub prawem ze kazdy Polak musi porawnie mowic i pisac.jedni sa dobrzy w pisaniu a slabi w liczeniu i na odwrot etc.etc, i nie mozna kogos zmieszac z blotem tylko dlatego ze tresc jego ogloszenia jest niepoprawna gramatycznie i fonetycznie, to tylko swiadczy o twojej jak to nazwales "kulturze", szcerze mowiac raczej bym nie skorzystal osobiscie z tego ogloszenia ale jaki ma sens nasmiewanie sie z autora tresci ? czy to cos zmieni, myslisz vodunie ze po twoim tekscie zapisze sie na lekcje jezyka polskiego ? nie sadze, no chyba ze ty znawco jezyka ojczystego sam zaoferujesz pomoc...a kultura pisze sie przez "Ó" :)

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Pn 13 kwi, 2009 13:46

niewiem w jakim jezyku kultura pisze sie przez ó --napewno nie w jezyku polskim :lol:

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pn 13 kwi, 2009 14:11

T.K.L zmień dilera bo twój cię okłamuje.

Kod: Zaznacz cały
Kultura (z łac. colere = "uprawa, dbać, pielęgnować, kształcenie")


Ja mam w dupie jak ludzie używają nasz język. Jeśli natomiast, ktoś wypowiada się publicznie, tym bardziej coś oferuje - powinnien to zrobić jak należy, a nie jak 2 letnie dziecko. Powiedz mi czy miło CI się czyta, napisane ogłoszenie w stylu kali pić, kali jeść.?

Vodun


Pn 13 kwi, 2009 17:06

ale pokojowa swiateczna atmosfera

eve87
Rozkręca się

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): Wt 26 cze, 2007 19:11

Pn 13 kwi, 2009 22:30

gdybys czytal ze zrozumieniem i byl tak bystry za jakiego sie uwazasz zauwazyl bys ze z tym Ó to byl zart, pare linijek wyzej uzylem slowa kultura i napisalem je jak najbardziej poprawnie, niewazne...
Sam nie jestem orlem z polskiego a to ze ktos napisal ogloszenie w stylu kali pic i nie pisac jakos mnie nie rusza, to jest zwykla dyskryminacja, chodzi o sam fakt zrozumienia tresci i chyba wszyscy sie zgodza ze pomimo iz nie jest napisane to poprawnie gramatycznie to wiemy o co kaman, a jesli twoje szare komorki nie nadarzaja i gubia sie starajac znalezc zrozumeinie tekstu to albo TY ZMIEN DEALERA albo po prostu zadzwon pod numer ktory dziewczyna podala w ogloszeniu i zapytaj co dokladnie autor mial na mysli
Pozdro polonisci ::wales

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Pn 13 kwi, 2009 22:35

Wiecie, te nasze "ciekawe" ogloszenia nie sa tak ciekawe jak komentarze do nich. Czasem to po prostu zalosne, jakie jest nasze podejscie do siebie nawzajem.... :gaah:

ande
Weteran

  • Posty: 369
  • Dołączył(a): Wt 15 kwi, 2008 17:27

Pn 13 kwi, 2009 22:38

Vodun napisał(a):Dobra dobra, nie mówmy o przypadkach losowych. Skoro mówisz, że ma poukładane to zapraszam na kurs języka polskiego. Bo kultura wymaga tego. I ja jako polak jestem urazony takim postem. Nie wiem czy ma 11 lat czy 30, lecz nie usprawiedliwia to osoby od takiego zaniedbania jezykiem polskim.


Noi zdecyduj sie wreszcie czy wkoncu jestes urazony tym postem czy moze jednak masz to w dupie ?
To nie allegro czy ebay zeby opis byl tak szczegolowy, wyraznie jest napisane ze zainteresowanym wysle zdjecia a telefon zeby dzwonic po info bo pilne :)

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Pn 13 kwi, 2009 22:40

Ande wlasnie dlatego sie tak rozpisuje, smiac mi sie chce widzac jak ludzie reaguja na tak blache sprawy, ale vodun to juz naprawde poszedl za daleko...:)

Avatar użytkownika
T.K.L
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Pt 15 cze, 2007 12:43
  • Lokalizacja: Śląsk-Stockton on Tees

Wt 14 kwi, 2009 11:35

T.K.L. ---bezsesu sie rzuasz moim zdaniem ---nic tym nieosiagniesz
Vodun zawsze ma swoje odrebne zdanie i nigdy go niezmienia ---z jednej strony dobrze ,z drugiej strony nieraz wkurzajace heh no ale coz kazdy z nas innym jest ludzikiem :) ----przestancie juz skakac sobie do gardeł hehe

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

Powrót do POGADUCHY