UWAGA!!! ESOL POSZUKUJE STUDENTÓW

Wt 06 lut, 2007 20:20

slonko napisał(a):
yeri napisał(a):Wiesz co slonko, jakby Ci zalezalo to juz bys byla w trakcie nauki... Do mnie do grupy przyszly cztery nowe osoby, wiec jakos sie dalo... Poza tym moja kolezanka byla w polowie stycznia i rzeczywiscie powiedzieli, ze nie ma juz miejsc, ale zaproponowali jej kurs, w ramach esol, w innej placowce. Jak komus zalezy to znajdzie...
]

Yeri mi zalezy i to bardzo,ale co ja moge?! bylam w tym collegu juz z miliard razy.. i za kazdym razem slyszalam inna spiewke... albo moj test "zaginal" ktory pisalam jakos w sierpniu.. albo brak miejsca w klasie do ktorej bym sie kwalifikowala (16-19),albo cos tam.. mi zadnych kursow nie zaproponowali :twisted: :twisted: :twisted:
bylam w kazdej najblizszej placowce... i kazali mi CZEKAC!!! nauke juz zaczelam prywatne i czekam na miejsce w collegu w gatshed... Dzis dostalam telefon z ncl college ze mam sie wstawic w poniedzialek i zobacza co da sie zrobic...
wiec jak widac nie leze do gory brzuchem tylko WCIAZ szukam!! i moze kiedys znajde..
pzdr


u mnie podobnie bylo to zalezy jak sie trafi....a to jak na zlosc jak sie chce to oni ze nie ma miejsc

Misiak_*
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Cz 28 wrz, 2006 10:33

Cz 08 lut, 2007 06:40

Nic nie zrobimy... Pozostaje nam czekac...a moze sa miejsca w Tyne metropolian college :?:

Avatar użytkownika
Norek
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Pn 22 sty, 2007 18:38
  • Lokalizacja: North Shields / BZG

Cz 08 lut, 2007 09:33

Norek napisał(a):Nic nie zrobimy... Pozostaje nam czekac...a moze sa miejsca w Tyne metropolian college :?:


eh.. to czekanie mnie juz dobija :twisted:
nawet nie wiem gdzie to ...
a tak odbijajac od tematu... Norek co Ty robisz tak wczesnie rano :?: :!: :P 6:50? hmmm dla mnie to srodek nocki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hihi ost juz poranek bo spac nie moge :/ pzdr 4 all

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Cz 08 lut, 2007 20:16

Musze Was zasmucic,gdyz z tego co mi jest wiadome to Tyne Metropolitan College jest przepelnione i nie przyjmuje nowych studentow :-(

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pt 09 lut, 2007 17:33

Elf napisał(a):Musze Was zasmucic,gdyz z tego co mi jest wiadome to Tyne Metropolitan College jest przepelnione i nie przyjmuje nowych studentow :-(



ja i tak nie wiem gdzie to jest.. ;/ czekam na miejsce w 2 collegach wiec chyba zeby isc do kolejnego i czkekac na miejsce sie nie bardzo opyla. .. eh... tu wszystko jest przepelnione :twisted: :twisted: :twisted: :evil:

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

Pt 16 lut, 2007 19:51

Tak przy okazji to troche to dziwne.,ze ESOL poszukuje studentow, bo ja staralam sie o miejsce od grudnia 2005 i zgadnijcie co? Nigdy nie bylo dla mnie miejsca, wiec cos tu jest nie tak.

Karolina
Rozkręca się

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Pt 14 kwi, 2006 09:45

So 17 lut, 2007 09:47

Karolina napisał(a):Tak przy okazji to troche to dziwne.,ze ESOL poszukuje studentow, bo ja staralam sie o miejsce od grudnia 2005 i zgadnijcie co? Nigdy nie bylo dla mnie miejsca, wiec cos tu jest nie tak.



to dokladnie tak jak dla mnie ::placz w ogole ten ESOL to ... :twisted: :twisted:

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

So 17 lut, 2007 10:31

slonko napisał(a):
Karolina napisał(a):Tak przy okazji to troche to dziwne.,ze ESOL poszukuje studentow, bo ja staralam sie o miejsce od grudnia 2005 i zgadnijcie co? Nigdy nie bylo dla mnie miejsca, wiec cos tu jest nie tak.



to dokladnie tak jak dla mnie ::placz w ogole ten ESOL to ... :twisted: :twisted:



slonko,gdybys spedzila na uczeniu sie jezyka sama - tyle samo, co piszac tu o szukaniu ESOL-u, to bys juz mowila niezle, hihihih :horse:

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 17 lut, 2007 11:07

Kochany:) Scofield, tak sie sklada ze mowilam biegle po angielsku dlugo wczesniej zanim tu przyjechalam. Szukalam miejsca na kursie ICELTS, (jak sie nie myle), bo chcialam sie przygotowac do egzaminu jaki musze miec przed zdawaniem na PGCE, a jesli mialabym liczyc na ESOL to dalej bym czekala. i czekala i....

Karolina
Rozkręca się

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): Pt 14 kwi, 2006 09:45

So 17 lut, 2007 11:15

Karolina napisał(a):Kochany:)


uuuaaaaa ;) a ja nawet fotek nie widzialem :P

Karolinka, ja mowilem to do Sloneczka ;) z usmiechem ;)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 17 lut, 2007 13:49

Scofield napisał(a):
slonko napisał(a):
Karolina napisał(a):Tak przy okazji to troche to dziwne.,ze ESOL poszukuje studentow, bo ja staralam sie o miejsce od grudnia 2005 i zgadnijcie co? Nigdy nie bylo dla mnie miejsca, wiec cos tu jest nie tak.



to dokladnie tak jak dla mnie ::placz w ogole ten ESOL to ... :twisted: :twisted:



slonko,gdybys spedzila na uczeniu sie jezyka sama - tyle samo, co piszac tu o szukaniu ESOL-u, to bys juz mowila niezle, hihihih :horse:



Scofield jesli nie wiesz jaki jest moj angielski to prosze Cie nie wypowiadaj sie na ten temat!!!! a skad wiesz ze sie nie ucze?! jasnowiedzem jestes?! niesadze..
wiec nie pisz jak nie wiesz..

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

So 17 lut, 2007 14:25

slonko napisał(a):
Scofield napisał(a):
slonko napisał(a):
Karolina napisał(a):Tak przy okazji to troche to dziwne.,ze ESOL poszukuje studentow, bo ja staralam sie o miejsce od grudnia 2005 i zgadnijcie co? Nigdy nie bylo dla mnie miejsca, wiec cos tu jest nie tak.



to dokladnie tak jak dla mnie ::placz w ogole ten ESOL to ... :twisted: :twisted:



slonko,gdybys spedzila na uczeniu sie jezyka sama - tyle samo, co piszac tu o szukaniu ESOL-u, to bys juz mowila niezle, hihihih :horse:



Scofield jesli nie wiesz jaki jest moj angielski to prosze Cie nie wypowiadaj sie na ten temat!!!! a skad wiesz ze sie nie ucze?! jasnowiedzem jestes?! niesadze..
wiec nie pisz jak nie wiesz..



czlowiek zartem - co sie tak denerwujesz ;) calm down ;)

Avatar użytkownika
Scofield
Weteran

  • Posty: 1125
  • Dołączył(a): So 30 wrz, 2006 07:26

So 17 lut, 2007 14:37

Scofield napisał(a):
czlowiek zartem - co sie tak denerwujesz ;) calm down ;)




zly dzien :twisted: :twisted: :evil:

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

So 17 lut, 2007 17:32

Karolina napisał(a):Szukalam miejsca na kursie ICELTS.


IELTS - warto wiedziec czego sie szuka.

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

So 24 lut, 2007 01:44

Słonko nie "wstawiaj" się na rozmowę, bo lipa z tego będzie.
pzdr

Avatar użytkownika
szafkulnikov
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 20:45
  • Lokalizacja: North Shields/Piotrków Tryb.

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA