Wybory 2007 - na kogo będziesz głosował?

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Na kogo będziesz głosował podczas najbliższych wyborów?

Lewica i Demokraci
6
10%
Liga Prawicy Rzeczypospolitej
1
2%
Partia Kobiet
2
3%
Platforma Obywatelska
30
50%
Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów
Prawo i Sprawiedliwość
5
8%
Samoobrona RP
0
Brak głosów
Inne
1
2%
Nie będe głosował
15
25%
 
Liczba głosów : 60

So 20 paź, 2007 22:45

ANARCHY IN THE UK :twisted:
Ja nigdy nie shańbiłem mojego nazwiska głosem na żadną polityczną mordę

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

N 21 paź, 2007 11:38

::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
arni
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:28
  • Lokalizacja: watykan

N 21 paź, 2007 15:20

wlasnie wrocilem, frekfencja niezla, okolo 60-70% do 16.00 zarejestrowanych osob do glosowania w Newcastle okolo 800 osob, spodziewam sie frekfencji okolo 90-95% ::aplauz

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

N 21 paź, 2007 21:01

Macie swoją ukochaną Platforme!! Teraz mozecie powrocic do Polski, bo w Polsce bedzie 100razy lepiej, w*********ć do Polski ludzie ... zwolnijcie troche miejsc pracy, tak jak pan Tusk obiecał ze bedą powroty, ja wam juz radze sie pakować bo od dzisiaj polska stanie sie miodem i mlekiem płynącą krainą !!
Szczęsliwej drogi juz czas...

ps KASIUNIU ciesze sie ze w Twoim rodzinnym miescie nareszcie skonczy sie bieda :D

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 21 paź, 2007 21:07

dziekuje ci Damianku


:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:


a moge jeszcze troszke zostac??? Czy chcesz tu sam zostac i zerowac na benefitach, nie ty nie bierzesz bo gowniarz jestes , zapomnialam ::aplauz ::aplauz ::aplauz

Sorry ja taka malo inteligentna jestem , zapytaj twojej kolezanki Anielicy............



P.S przepraszam jezeli kogos urazilam,lub zdenerwowalam ale to ty z Aniolem wlezliscie z buciorami w prywatne sprawy osoby , ktorej nie znacie............. to tyle, mam nadzieje, ze sie nie spotkamy wiecej na forum , PA

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

N 21 paź, 2007 21:11

PO zwicieza z przewaga 13% nad Pisem.

http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1627362,news.html

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

N 21 paź, 2007 21:32

damian_oki napisał(a):Macie swoją ukochaną Platforme!! Teraz mozecie powrocic do Polski, bo w Polsce bedzie 100razy lepiej, w*********ć do Polski ludzie ... zwolnijcie troche miejsc pracy, tak jak pan Tusk obiecał ze bedą powroty, ja wam juz radze sie pakować bo od dzisiaj polska stanie sie miodem i mlekiem płynącą krainą !!
Szczęsliwej drogi juz czas...

ps KASIUNIU ciesze sie ze w Twoim rodzinnym miescie nareszcie skonczy sie bieda :D

damianku , kasiu nic nie rozumiecie , to nie platforma wygrala to polacy wygrali/wybrali

popatrzcie jak glosowano wg wielkosci miejscowosci Na wsi frekwencja wyniosła 46 proc., w miastach do 50 tys.- 55 proc., w tych od 51 do 200 tys. - 59 proc., w większych od 201 do 500 tys. - 64 proc., a dużych, powyżej 500 tys. - 74 proc.

Według badań głosowało 58,3 proc. kobiet i 53 proc. mężczyzn.

popatrzcie na frkwencje w duzych miastach oto odpowiedz dlaczego pis przegral

mnie cieszy brak lpr i samoobrony
::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

N 21 paź, 2007 21:46

na pewno sie zgodze ze wielkim pozytywem tych wyborow jest brak LPR'u i Samoobrony w Sejmie

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 21 paź, 2007 22:20

damian_oki napisał(a):Macie swoją ukochaną Platforme!! Teraz mozecie powrocic do Polski, bo w Polsce bedzie 100razy lepiej, w*********ć do Polski ludzie ... zwolnijcie troche miejsc pracy, tak jak pan Tusk obiecał ze bedą powroty, ja wam juz radze sie pakować bo od dzisiaj polska stanie sie miodem i mlekiem płynącą krainą !!
Szczęsliwej drogi juz czas...

ps KASIUNIU ciesze sie ze w Twoim rodzinnym miescie nareszcie skonczy sie bieda :D


Wlasnie dlatego, ze PiS zachowuje sie, rzadzi i wypowiada sie w podobny sposob jak Ty madrzy Polacy wzieli sprawy w swoje rece, nie mogli juz dluzej tego zniesc, poszli i zaglosowali za wolnoscia, madroscia i zdrowym rozsadkiem. Nie musisz mi odpowiadac bo nie odpisze, nie bede prowadzil polemiki z kims Twojego pokroju i sposobu myslenia.

::wales Pozdrawiam normalnych ::wales

:master: Brawa dla Polakow za to co zrobili dzisiaj ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

N 21 paź, 2007 22:30

:neutral:

dzieki za pozdrowienia ::wales

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

N 21 paź, 2007 22:35

Jednego nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego w tych postach jest tyle nienawisci.Ludzie opamietajcie sie,kazdy z nas ma prawo do odmiennego zdania.Szanujmy sie wzajemnie :!: :!: :!:

WROZKA
Rozkręca się

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 12:07

Pn 22 paź, 2007 00:08

WROZKA napisał(a):Jednego nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego w tych postach jest tyle nienawisci.Ludzie opamietajcie sie,kazdy z nas ma prawo do odmiennego zdania.Szanujmy sie wzajemnie :!: :!: :!:


Szanowna wrozko, zauwaz, kto pala ta nienawiscia do nas ludzi, Polakow, wyborcow myslacych inaczej niz zaledwie dwie wypowiadajace sie osoby na tym forum. Ja szanuje kazdego, jest to niezalezny i demokratyczny wybor. Nie bylbym szczesliwy z wyboru PiS-u ale bym to zaakceptowal a nie kazal wy---------ac Polakom z UK. To tez byla trudna decyzja dla kazdego przybyc tutaj. Nikt nikomu nie kazal i nikt nikomu nie moze kazac stad wyp------ac.


Pozdrawiam!!!!! ::aplauz

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Pn 22 paź, 2007 08:13

::wales


zgadzam sie to nie sa ludzie na poziomie, moja babcia i ciocia , ktore sluchaja radia maryja tak sie zachowuja, jak mowia o Tusku to malo im oczy na wierzch nie wyjda , maja tyle jadu w sobie........ moze tutaj poniektorzy tez sa jadowici???


Ale to nie moj problem, ja sie ciesze ,ze taka miazdzaca przewaga zwyciezylismy, teraz tylko powolutku idzmy do przodu i aby naszym dzieciom zylo sie lepiej :cheer:

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pn 22 paź, 2007 08:47

Przypomnijcie sobie tylko jakie to czarne wizje ludzie snuli gdy Kwaśniewski startował pierwszy raz na prezydenta RP.

Co do PiS-u, poniusł on parażkę w dużej mierze dzieki Rydzykowi, ten sojusznik dzięki którego poparciu kaczyńscy doszli do władzy dwa lata temu teraz, teraz okazał sie przyczyną ich klęski. Wiekszości młodzieży raczej nie interesowały "niespełnione obietnice", "podsłuchy", "afery moralne", młodzież poprostu nie chciała się zgodzić na to by z Polski zrobić państwo wyznaniowe. Nie miałem nic ptrzeciwko PiS-owi dopuki nie zaczął dosłownie "wchodzić w dupę" Rydzykowi.

Co do oboietnic. Śmiać mi się chciało jak o obowiązku spełniania obietnic wczoraj mówili ludzie którzy ich niedotrzymywali....................


Ja akurat nie mogłem głosować ale jak bym mógł oddał bym swój głos na LiD, mim o wszystko cieszę się ze zwycięstwa PO. Nie oszukujmy się , nikt nie spakuje jutro z tego powodu walizek i nie wróci do polski, nikomu od poniedziałku nie polepszy się w RP, nie spadnie w poniedziałek bezrobocie, nie bedzie miliona nowych mieszkań, ale.......
.....może wkońcu wróci normalność



A wszystkim Wam, PiS-owcom, Platformowcom, LiD-owcom, PSL-owcom,
Samobroniącym się, Ligowcom życze miłego dnia.
Wszyscy jesteśmy Polakami, a to ,że mamy inne zdanie świadczy dobitnie o tym ,że jesteśmy ludzmi inteligentnymi , potrafiącymi podejmować naszym zdaniem właściwe decyzje. :)

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Pn 22 paź, 2007 08:53

Popatrzcie na wyniki wyborów pod względem wykształcenia i wielkości miasta. Pis wygrało TYLKO w małych miastach i wsiach. Pis wygrało także wsród wyborców z podstawowym i zawodowym wykształceniem. Widać to bardzo wyraźnie na wszystkich wykresach. Po natomiast wygrywa we wszystkich większych miastach i wśród ludzi wykształconych. Wynika z tego że program pis i osoba pana K działa na ludzi prostych, z małymi perspektywami i to tacy ludzie dają im te marne 30%. Dlatego jeżeli jesteś osobą inteligentną i chcesz coś w życiu osiągnąć albo już osiągnąłeś i do tego jeszcze pochodzisz z miasta to tak trudno jest Ci dogadać się z typowym wyborcą pis...

Avatar użytkownika
wojtek
Bywalec

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): Cz 19 kwi, 2007 20:02
  • Lokalizacja: Newcastle / Gdynia

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Powrót do POGADUCHY