Wybory 2007 - na kogo będziesz głosował?

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Na kogo będziesz głosował podczas najbliższych wyborów?

Lewica i Demokraci
6
10%
Liga Prawicy Rzeczypospolitej
1
2%
Partia Kobiet
2
3%
Platforma Obywatelska
30
50%
Polskie Stronnictwo Ludowe
0
Brak głosów
Prawo i Sprawiedliwość
5
8%
Samoobrona RP
0
Brak głosów
Inne
1
2%
Nie będe głosował
15
25%
 
Liczba głosów : 60

Pn 22 paź, 2007 09:18

dokladnie, w to co mowi Kaczynski przeciez nie da sie nawet uwierzyc , te brednie , klamstwa , obietnice zlotych gor, tyle obiecywali . Rade Telewizji i Radiofonii mowili , ze od razu zlikwiduja po wyborach ale jak wygrali , to sami swoich powwsadzali. Sojusznikow sobie takich wzieli na ktorych sami pluli i powiedzcie jak madry czlowiek , myslacy widzac co sie dzieje , moze sie nie dowiedziec o co naprawde chodzi............ Tylko ten prosty , ktory slucha opinii innych i je powtarza ma oczy zamydlone i wedlug niego jest ok , nic zlego sie nie dzieje, a wrecz odwrotnie . No coz w koncu inteligentni wzieli sie za robote ::wales

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pn 22 paź, 2007 09:54

Same shit - different asshole... Taka jest niestety prawda. Ktoś kto myśli, że wygrana PO to sukces "yntelygencji" jest baaaardzo naiwny. Wybór był podobny do pamiętnej rywalizacji Wałęsa - Tymiński. Czyli wybraliście mniejsze zło! A ja nie głosowałem. Bo żadna z partii nie jest moim głosem. I śledząc ten temat miałem niezły ubaw...

behemoth


Pn 22 paź, 2007 10:18

kto nie glosuje nie ma prawa glosu :lol:

To po co zabierasz glos w tej sprawie , pewnie po prostu nic nie wiesz o tym co sie dzieje w polityce bo zawsze mozna stanac po ktorejs stronie

sorry ale cos robic trzeba , lepiej wybrac mniejsze zlo samo z definicji tego slowa wychodzi :P

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pn 22 paź, 2007 12:44

W takim razie czekamy teraz na tele lepsze czasy. Niech sie teraz Donald wykaze. Tylko, niech nie zawiedzie, jak jego kolezanka w Warszawie wczoraj. Inteligentni beda wiedzieli o czym mowie. Kasiu, tobie przekaza starsi :mrgreen:

A co do polemiki/dyskusji/awantury, czy czegos tam innego, to nie przypominam sobie, zebym kiedykolwiek, w jakimkolwiek swoim poscie uzyla slow skierowanych do kaaaassssiiiiiiii. Nie ma dla mnie z kim polemizowac, bo reprezentujesz za niski poziom. Napuszylas sie na mnie i Damiana, bo mamy inne zdanie,jak ty. Dzicinada. Poczytaj swoje posty jeszcze raz. To, ze akurat glosowalas na PO, nie oznacza, zebys obrazala innych uzytkownikow forum, bo maja inne zdanie, jak ty dziewczynko. Troche pokory. Ja mam nadzieje, ze tacy, jak ty wroca do naszego kraju juz wkrotce, w koncu na to czekasz, nie? I wlasnie na takich teraz przyjdzie pora :mrgreen:
A konczac dyskusje na temat Kaczora, to okreslenie, ze, skoro jest starym kawalerem, to nie zna sie na ludziach znizylo cie do poziomu zerowki nie tylko w moich oczach. ZERO konkretow, tylko przedszkolna polemika na temat zycia prywatnego.

P.S
Po raz kolejny prosze, jak nie wiesz, co oznaczaja pojecia, ktoych uzywasz, to sprawdz chociaz w slowniku :gaah:

Angel

[ Dodano: Pon 22 Paź, 2007 13:47 ]
kasiuniaa napisał(a):dokladnie, w to co mowi Kaczynski przeciez nie da sie nawet uwierzyc , te brednie , klamstwa , obietnice zlotych gor, tyle obiecywali . Rade Telewizji i Radiofonii mowili , ze od razu zlikwiduja po wyborach ale jak wygrali , to sami swoich powwsadzali. Sojusznikow sobie takich wzieli na ktorych sami pluli i powiedzcie jak madry czlowiek , myslacy widzac co sie dzieje , moze sie nie dowiedziec o co naprawde chodzi............ Tylko ten prosty , ktory slucha opinii innych i je powtarza ma oczy zamydlone i wedlug niego jest ok , nic zlego sie nie dzieje, a wrecz odwrotnie . No coz w koncu inteligentni wzieli sie za robote ::wales


A tym postem po prostu dalas naprawde popis swojej wiedzy i Yntelygencjy na temat polityki w Polsce.

Proponuje zamknac temat, bo naprawde ktos, jak poczyta wypowiedzi tej dziewczynki, to zalozy bloga na necie :horse:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 22 paź, 2007 13:53

dziewczynki , a ty co jasnowidz jestes?

moje dzieci to dziewczynki....

tyle.

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pn 22 paź, 2007 14:28

to, albo reprezentujesz ich poziom, albo corka sie dorwala fo kompa.

AMEN

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 22 paź, 2007 14:33

Aniolek napisał(a):W takim razie czekamy teraz na tele lepsze czasy. Niech sie teraz Donald wykaze. Tylko, niech nie zawiedzie, jak jego kolezanka w Warszawie wczoraj.


Aniołku ty to się teraz popisałaś wiedzą, fiu fiu.... tylko pozazdrościć

Za ten zawód była odpowiedzialna odpowiednia KW (która akurat zawiodła)
a nie koleżanka Donalda, która tak się składa ,że nie ma żadnych uprawnień aby ingerować w prace niezależnej komisji wyborczej....

[ Dodano: Pon 22 Paź, 2007 15:38 ]
A zapomniał bym dodać :)

Oby nie zawiódł jak jego poprzednik
i tyle......

A no i skoro jesteś taki aniołek to zapytaj "ojca" w jakich okolicznościach można używać słowa Amen :P

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Pn 22 paź, 2007 14:50

Sorry za wlaczanie sie w ta bardzo ostra dyspute. Wlasnie...duuza grupa osob glosowala na PO, zeby odreagowac PiS i taka jest prawda i sam sie nie dziwie, sam na nich glosowalem po czesci z tej przyczyny, ale mam ja zgadzam sie raczej z wiekszoscia postulatow programowych tego ugrupowania.

Ps. Aniolek jakbym Kaczynskiego slyszal hehe (bez urazy, wesoly koles to jest)

Ciekawe kto w Newcastle glosowal na LPR??? Daje do myslenia coo?

Thomas
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:19
  • Lokalizacja: Gdynia/Newcastle

Pn 22 paź, 2007 15:08

Aniolek napisał(a):to, albo reprezentujesz ich poziom, albo corka sie dorwala fo kompa.

AMEN

Angel

dziewczynko smiac sie z ciebie tylko......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fo - jest takie slowo w twoim slowniku ????

Z toba koncze rozmowe, mam co chcialam. PO wygralo i tyle , a na poziomie twoim nie mam zamiaru polemizowac. Dostalas po dupie i sie wyzywasz. Ha ha :zly: :zly:

Avatar użytkownika
kasiuniaa
Weteran

  • Posty: 438
  • Dołączył(a): Śr 12 kwi, 2006 09:48
  • Lokalizacja: SUNderLAND

Pn 22 paź, 2007 15:18

Widze, ze wy naprawde malo wiecie :mrgreen: choc, mnie osobiscie to nie wzrusza :mrgreen:

Eh, zreszta, tworzcie swoje historie i cieszcie sie, ze w koncu w Polsce sie polepszy. Ja juz nie moge sie doczekac podatku liniowego, uklonow w strone Niemiec, prywatyzacji panstwowej i zlodziejstwa :mrgreen: bo kazy przeciez wie, ze PO, to partia baaaaardzoooo bogata, ktora jest finansowana z ...... przeciez wiecie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A co do braku kart wyborczych, to Lucky, powiedz, kto stoi na czele komisji wyborczej?

P.S
Kasiu, ja wcale nie przegralam, a wrecz przeciwnie :mrgreen: ty naprawde odlacz corkom internet, bo to jest niebezpieczne. Mnie wcale nic nie wzrusza, i wcale sie nie wyzywam, o co ci dziecino chodzi? Ja mam po prostu niezly ubaw z ciebie :horse:

Ale sie ciekawie temat rozwija :mrgreen:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 22 paź, 2007 15:32

Kurcze ale, żeście sobie teraz pojechali, niech mnie kule biją juz dawno tak nie wżało na forum
Poczytałem sobie te wszystkie posty i uważam że LUCKY napisał najrozsądniej i nikogo nie obraził.
Dlatego szanuje tego kolesia. ;)

PS: PEACE AND LOVE
....and Anarchy :twisted:

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 22 paź, 2007 15:37

Ja tam nie uwazam, zeby bylo tak zle :mrgreen: bywalo gorzej :mrgreen:

Zreszta tematy polityczne zawsze maja to do siebie, ze sa emocje, tylko nie kazy potrafi je opanowac :mrgreen:

Ja pisze konkrety, a nektorzy o stanie cywilnym, albo wzroscie, dlatego ciekawie sie temat kreci ::aplauz ::aplauz

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 22 paź, 2007 15:53

kasiuniaa napisał(a):fo - jest takie slowo w twoim slowniku ????



.fo to domena internetowa przypisana dla farerskich stron internetowych, zarządzana przez FO Umsitingini (pol. Rada FO). Wszystkie strony internetowe powinny odpowiadać znakowi firmowemu osoby rejestrującej, są wtedy domenami typu A. Można zarejestrować stronę typu B, gdzie znak firmowy nie jest niezbędny. ::wales

bądź

Dario Fo (ur. 24 marca 1926 w San Giano) – włoski satyryk, autor sztuk teatralnych, reżyser teatralny oraz kompozytor. Przewodnim tematem jego dzieł są idee komunizmu i anarchizmu. Dario Fo otrzymał w roku 1997 Nagrodę Nobla w dziedzinie literatury. Jego sztuka nawiązuje do komedii dell'arte. Wiele prac Dario Fo stworzył razem ze swoją żoną Franca Rame. Dla zainteresowanych wiecej na http://pl.wikipedia.org/wiki/Dario_Fo

::wales ::wales ::wales ::wales

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pn 22 paź, 2007 16:32

Ja tam nie uwazam, zeby bylo tak zle :mrgreen: bywalo gorzej :mrgreen:

Zreszta tematy polityczne zawsze maja to do siebie, ze sa emocje, tylko nie kazy potrafi je opanowac :mrgreen:

Ja pisze konkrety, a nektorzy o stanie cywilnym, albo wzroscie, dlatego ciekawie sie temat kreci ::aplauz ::aplauz

Angel Nic dodac nic ujac Brawo dla ciebie Angel

WROZKA
Rozkręca się

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2007 12:07

Pn 22 paź, 2007 17:16

Prosze zamknac watek.

Juz po wyborach.

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

Powrót do POGADUCHY