Graveworm

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 25 cze, 2011 17:10

WAGABUNDA:

Dyplomu nie wrzucę bo taki mam kaprys, nostryfikacji nie robiłem bo jak mówię, chcę zrobić tu inżyniera i nie planuję rozpocząć pracy jako psycholog i gdybym został w PL też nie byłbym psychologiem tylko poszedłbym w ślady mojego ojca który miał całkiem inna karierę (tak jak ty odziedziczył byś te swoje świnie tylko Cię UK uratowało :D). Ale wróćmy do tego co ty osiągnąłeś jak taki mądry jesteś?

Gdzie ja piszę o niszowych politykach? Brałeś coś? Temat był jasny, czy chcielibyście widzieć takie przepisy w UK jakie są opisane w tym artykule z Holandii a co to za polityk to mam gdzieś tak jak Ciebie :D Więc nie wiem po co się znowu wykazujesz niezrozumieniem tekstu pisanego, chciałbym takie coś widzieć bo bym tu wtedy nie miał ludzi twojego pokroju :D

Poza tym piszesz, ze nic o tobie nie wiem? Wiem jedno taki ktoś jak ty tych wszystkich obelg w twarz by mi nie powiedział tylko by przeszedł na drugą stronę ulicy i burczał coś pod nosem a zapytany co burczy uciekł :D Więc mam ubaw po pachy :D

WAGABUNDA napisał(a):Sprawdź teraz sam siebie;
Zdanie, które napisałem; Znajdź sobie jakiegoś przyjaciela(co ja piszę)znajomego, który będzie chciał Ciebie słuchać a nie zabieraj głosu na forum i nie wypowiadaj się za większość Polaków do której Ty nie należysz.
Twoja riposta na to zdanie:
A to jest najbardziej idiotyczne zdanie jakie w życiu widziałem. Nie należę do Polaków czy nie należę do tej części co nie zna języka i polskiej pisowni ? Bo jak masz na myśli to drugie to się zgodzę tylko, że wbrew twojej opinii to nie jest część większa, może w NCL na pewno nie w Londynie itp.itd.
Sam zobacz jaką dyskusję można z Tobą prowadzić. Tak prostego zdania nie potrafisz zrozumieć. Piszesz o czytaniu ze zrozumieniem. Jak to zrozumienie wygląda u Ciebie każdy może zobaczyć. Poza tym w swojej odpowiedzi popełniłeś kilka błędów. Więc jak to z Tobą jest ?



Generalnie powiem tak, twoje zdanie jest nielogiczne a zarzucasz mi nierozumienie nie logicznych zdań? Mam się nie wypowiadać za większość Polaków? Którą większość, jaką większość, gdzie ty tą większość widzisz. I skoro jak widać wyraźnie nie wiadomo o jaką większość chodzi to skąd wiadomo czy do niej należę czy nie? Do jakiej większości należę a do jakiej nie? A jeżeli nie należę do większości to jaką mniejszością jestem? Widzisz twoje zdanie jest ułomne jak większość tego co piszesz.

I czekam na konkretne przytoczenie moich błędów bo jak do tej pory zarzuciłeś mi niezrozumienie ułomnego zdania i zarzuciłeś mi, że błędem jest zdanie w którym zawarta opinia nie jest twoją :D Ty zwyczajnie nie wiesz co oznacza wyraz "błąd" wnioskuję :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

So 25 cze, 2011 17:12

Max napisał(a):Mam propozycje żeby P.I.O.T.R zmienił swój nik....
może na L.E.P.E.R.????

albo O.J.C.I.E.C. D.Y.R.E.K.T.O.R.

kTO ZA?
pozdrawiam
:D :D :D :D


Lepper przez jedno p i nick bez litery c :D Fenomenalnie chłopcze, zabłysnąłeś, zmień nick na "bohater drugiego planu". :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

So 25 cze, 2011 17:41

szczawers napisał(a):Denerwuje mnie ta cała nagonka na tym forum na Piotra. Co on napisze to ponad połowa z was z czystej złośliwości krytykuje. Gdzie tylko Piotr się odezwie to ktoś próbuje go wyzywać i obrażać. Każdy ma inne zdanie i każdy ma prawo się wypowiedzieć, a wy jak tylko zobaczyliście jakąś odmienność to zaraz zaczęliście się czepiać. Nie potraficie prowadzić rozmowy używając argumentów tylko zastępujecie je wyzwiskami. Chyba żal komuś ściska pewną część ciała, że ktoś chce się rozwijać i ma ambicje. Możecie robić tak dalej i dawać Piotrowi, mnie i pewnie jeszcze paru osobą na tym forum codzienny powód do śmiechu, albo pomyśleć i zacząć prowadzić rozmowę na poziomie.


Dobry post poza jednym aspektem :D Nie ma się co denerwować :D Oni są jak mucha brzęczy, brzęczy ale czy to jest powód żeby się zdenerwować ? Nie bo wystarczy wstać klasnąć i tyle :D Biegają po całym forum, śledzą codziennie co napiszę, zakładają nowe posty z cytatami z moich, zakładają konta kolejne (albo ściągają kolegów swojego pokroju, ciężko stwierdzić WAGABUNDA: Dołączył: Wto 14 Cze, 2011 21:03, 4 posty 100% do mnie ). Ja się czuję jakbym miał swój fanklub :D Gubią się, silą, siedzą nad słownikami żeby nie palnąć gafy a i tak wszystko na nic :D Dlaczego to robią? Bo coś co napisałem nie wpasowało im w obraz swojej Polonii gdzie równa się wszystkich do swojego poziomu czyli NMW, fabryka, 16 h i zdania typu I go sleep postrzegane jako perfect English. Myślą, że mnie wpasują przez internet a w realu schylili by łeb i przeprosili :D Z drugiej strony każdy z nich się wstydzi przyznać gdzie pracuje lub jakie ma wykształcenie, jak myślisz dlaczego? Ja się nie wstydziłem, bo i czego, co za różnica czy robię jako ochroniarz/piekarz/sprzątacz czy na zmywaku? Co za różnica czy mam magistra/licencjat/maturę czy zawodówkę? Moim zdaniem żadna bo miarą tego kim jesteś jest gdzie dążysz a nie ile 16-tek nastukasz w robocie i co już osiągnąłeś, miałem prace które zgasiły by ich w moment, ale nie będę tu wypisywał bo będzie jak z magistrem, tylko się bardziej zapienią, że nie prawda, od dawna dopasowuję swoje pracę do tego co chcę osiągnąć a nie odwrotnie. Ale oni tego nie pojmą, że nie ucząc się języka i nie zdobywając lokalnych kwalifikacji dążą do bycia polską wersją chava. Swoje wykształcenie podałem tylko dlatego, że zarzucano mi nieznajomość tematu dysleksji, więc w sumie niepotrzebnie, nie sądziłem, że tak to będą przeżywać bo w kraju takim jak Polska o ile dobrze pamiętam około 50% młodych ludzi studiuje obecnie, ale najwyraźniej dla takich jak Ci w tym temacie to jakieś nie wiadomo jakie osiągnięcie, że nie mogą uwierzyć, prawie jakby sam Marcinkiewicz pisał do nich na forum :D Sądzę, że znacznie więcej osób ma tu wyższe i spotkałem już trochę Polaków w UK i nawet mam koleżankę która w wieku 25 lat miała 3 fakultety na najlepszych polskich uczelniach więc nie sądzę żeby to był taki wyjątek sądzę, że po takiej akcji oburzonych piekarzy nikt się z tym woli nie wychylać bo nie każdego bawi tak jak mnie zgraja biegających za mną po całym forum krzykaczy :D Generalnie to taka mentalność panowała w PL bardzo często, że jak ktoś się wychyla to trzeba się od niego odizolować i za plecami obgadywać (forum pozwala na szczekanie tego co w PL się robiło za plecami) a potem jak się temu komuś udało to się przychodziło w łaskę udając najlepszego kolegę z tekstami typu "pożycz dychę" :D Tak więc unikałem takiego towarzystwa w PL, unikam i tutaj. Na szczęście jak widać i po tym forum nie wszyscy tacy są, wielu doceniło mój wkład itd. itp. sądzę tylko , że większość woli siedzieć cicho bo ich to nie bawi tak jak mnie :D Czytają i śmieją się tylko :D Ja się śmieję i piszę :D

A na koniec jeden z moich ulubionych cytatów:
Unikaj hołoty, bo źle skończysz, bo ona cię pogrąży, zniszczy. Traktuj tych ludzi jako roznosicieli zarazy, omijaj ich z daleka. W hołocie jest jakaś wola podboju, zawistna pasja unicestwienia wszystkiego. Dążeniem hołoty jest burzyć twój spokój, uniemożliwiać ci pracę, a ludzkości - uniemożliwiać postęp. Ruch hołoty to zawsze ruch wstecz, do tyłu, to ruch - w bezruch. Chce ona tylko jednego - wciągnąć cię w bagno. Tego wciągania w bagno nie będziesz w stanie powstrzymać, ponieważ jesteś zbyt słaby. Masz tylko takie wyjście - nie dopuścić do zrobienia pierwszego kroku w kierunku bagna. Ten pierwszy krok rozstrzyga. Ale ileż jest sytuacji, w których trudno zorientować się, że był to właśnie ów pierwszy i zarazem już ostateczny krok!

Ryszard Kapuściński (1932 - 2007)

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

So 25 cze, 2011 18:30

Colo napisał(a):...proszę mi tu synka nie prześladować! On cała mamusia wypisz wymaluj ;) No może trochę bardziej pyskaty ale ... ta młodzież taka rozpasana teraz co zrobić :P To: "se" to po mamie ma :mrgreen: niegrzeczny a to wszystko dlatego że na "Hasioku" się wychował... :mrgreen:


No chociaż jedna poczciwa dusza, kiedy coś się jej nie spodoba to napisze ale jak się czepiają to wspomoże :D

W końcu matka jest tylko jedna..... powiedział Jasiu i zamknął lodówkę :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

So 25 cze, 2011 18:39

P.I.O.T.R napisał(a):
Colo napisał(a):...proszę mi tu synka nie prześladować! On cała mamusia wypisz wymaluj ;) No może trochę bardziej pyskaty ale ... ta młodzież taka rozpasana teraz co zrobić :P To: "se" to po mamie ma :mrgreen: niegrzeczny a to wszystko dlatego że na "Hasioku" się wychował... :mrgreen:


No chociaż jedna poczciwa dusza, kiedy coś się jej nie spodoba to napisze ale jak się czepiają to wspomoże :D

W końcu matka jest tylko jedna..... powiedział Jasiu i zamknął lodówkę :D


Hahahaha!!! :mrgreen: oj synku co ja z tobą mam, sto pociech :mrgreen: ;) Fajnie że jesteś...choć niewdzięczne dziecko z ciebie czasem, ale w końcu syn :mrgreen: (krzyknęła mama z lodówki)

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

So 25 cze, 2011 18:43

Colo napisał(a):
P.I.O.T.R napisał(a):
Colo napisał(a):...proszę mi tu synka nie prześladować! On cała mamusia wypisz wymaluj ;) No może trochę bardziej pyskaty ale ... ta młodzież taka rozpasana teraz co zrobić :P To: "se" to po mamie ma :mrgreen: niegrzeczny a to wszystko dlatego że na "Hasioku" się wychował... :mrgreen:


No chociaż jedna poczciwa dusza, kiedy coś się jej nie spodoba to napisze ale jak się czepiają to wspomoże :D

W końcu matka jest tylko jedna..... powiedział Jasiu i zamknął lodówkę :D


Hahahaha!!! :mrgreen: oj synku co ja z tobą mam, sto pociech :mrgreen: ;) Fajnie że jesteś...


I wzajemnie mamo :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

So 25 cze, 2011 21:43

Wies co mnie zastanawia Piotrze?W innych postach jechales po ''colo''.A wystarczy ze wstawila sie (w pewnym sensie)za toba juz jestes w stanie nazwac ja mama :D.Czyli wystarczy sie z toba zgodzic i juz jest ok,wtedy juz nie wazne jest nic innego(nawet jesli nie zna sie jezyka).Weglug Mnie to jest dwulicowosc :D

graveworm
Bywalec

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): So 13 lut, 2010 22:34

So 25 cze, 2011 22:24

graveworm napisał(a):Wies co mnie zastanawia Piotrze?W innych postach jechales po ''colo''.A wystarczy ze wstawila sie (w pewnym sensie)za toba juz jestes w stanie nazwac ja mama :D.Czyli wystarczy sie z toba zgodzic i juz jest ok,wtedy juz nie wazne jest nic innego(nawet jesli nie zna sie jezyka).Weglug Mnie to jest dwulicowosc :D


Colo pisała po angielsku, całkiem przyzwoicie :D Poza tym chłopcze ty nawet nie wiesz skąd się to wzięło (a z innego posta, więc nawet nie wiesz o co chodzi a się mądrzysz) ale odkąd jesteśmy rodziną to jak mi będziesz mamę obrażał to dostaniesz nauczkę ::admin Mama mówi po angielsku lepiej niż ty kiedykolwiek będziesz :D Więc śmigaj wypiekać bo jak jutro świeżych bułek mama nie będzie miała to też się wścieknie i poznasz jej gniew :P A może od początku byliśmy rodziną tylko ty o tym nie wiedziałeś i to ukrywaliśmy? Widzisz chłopcze ? :D Według Ciebie to ja mogę być nawet 40-stolicowcem bo to jest forum internetowe i waśnie niewiele tu znaczą a twoje zdanie jeszcze mniej :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

N 26 cze, 2011 06:22

PIOTR na Ciebie się pluje a Ty mówisz, że deszcz pada. Każda Twoja odpowiedź to porażka. Osoby, które próbują Ciebie popierać posiadają TWÓJ poziom inteligencji!!! Czyli ZERO !!Poczytałem trochę Twoich i Warmenczyka tekstów pisanych na Tym forum. Uważam, że Ty i Warmenczyk to ta sama osoba. Tak bardzo wzruszyło mnie WASZE pojednanie (przeprosiny), że zaniemówiłem. Warmenczyk inżynier, Ty magister. Brawo !!! Napisałeś tam taki tekst ( nie cytuję bo mam już tego czytania dość, przytoczę mniej - więcej jak to brzmiało) No dobrze ja jestem Piotrek i mieszkam na Bensham jeżeli masz odwagę to ujawnij się i Warmenczyk napisał; Ja jestem Jarek i mieszkam w Sunderland. Następnie padliście sobie w ramiona i przepraszaniu nie było końca. Szanowny Panie Piotrze, Tylko Szczawers uwierzył w to co odstawiłeś. Jesteś głupi i w swojej głupocie uważasz, że wszyscy myślą tak idiotycznie jak Ty. Od psychologa wyszła propozycja ujawnienia się - co wyście ujawnili ? Jak śmiesz jeszcze nadal być na tym forum ? Nic, ale to nic do Ciebie nie dociera !!! Jesteś kłamcą i to mogę w twarz Tobie powiedzieć zawsze. Piszesz, że nigdy nie zamierzałeś pracować w swoim zawodzie. Wychodzi własnie Twój snobizm. Zająłeś komuś miejsce na uczelni. Pies siana nie je ale koniowi nie da. Tak postępujesz. Piszesz, że Anglia mnie życie uratowała. Jak można coś takiego napisać ? O jakim rozumieniu tekstu piszesz skoro nie zauważyłeś, że ja wyraźnie napisałem iż nigdy w UK nie byłem. Jesteś pajacem. Bujaj się nadal w obłokach. Ja natomiast teraz ujawnię się w Twoim stylu ; Mam na imię Andrzej, mieszkam w okolicach Lublina ukończyłem telewizyjne technikum rolnicze i byłem kierownikiem PGR. Gdyba nie idiotyczne zachowania innych osób nadal byłbym wicepremierem. Pasuje Tobie takie ujawnienie ? Myślę, że tak bo na takim poziomie prezentowaliście swoje. Co do błędów w Twoich tekstach. No cóż, jeżeli uważasz, że pisanie wyrazów w zdaniu określających osobę z małej litery jest poprawne to gratuluję. Zacznij pisać swoje imię i nazwisko też z małej literki.

WAGABUNDA
Rozkręca się

  • Posty: 77
  • Dołączył(a): Wt 14 cze, 2011 20:03

N 26 cze, 2011 07:44

jasny gwint... :shock: pogubiłam się teraz to Piotr jest Warmenczykiem a nie Piotrem a może to Warmenczyk jest Piotrem ?? Bo jeśli Piotr jest Warmenczykiem to nie może być psychologiem bo Warmeńczyk jest inżynierem a może nie jest? Może Piotr jest zaginionym bratem Warmenczyka :mrgreen: to możliwe skoro Colo okazała się być jego matką odnalezioną na tym forum :mrgreen: Zaczyna być ,,ciekawie,, jak w modzie na sukces :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

N 26 cze, 2011 07:54

selena napisał(a):jasny gwint... :shock: pogubiłam się teraz to Piotr jest Warmenczykiem a nie Piotrem a może to Warmenczyk jest Piotrem ?? Bo jeśli Piotr jest Warmenczykiem to nie może być psychologiem bo Warmeńczyk jest inżynierem a może nie jest? Może Piotr jest zaginionym bratem Warmenczyka :mrgreen: to możliwe skoro Colo okazała się być jego matką odnalezioną na tym forum :mrgreen: Zaczyna być ,,ciekawie,, jak w modzie na sukces :mrgreen: :mrgreen:



albo "Spadkobiercy" ....... :) :) :)

Avatar użytkownika
josie
Bywalec

  • Posty: 101
  • Dołączył(a): So 13 lut, 2010 23:21

N 26 cze, 2011 07:58

WAGABUNDA napisał(a): Uważam, że Ty i Warmenczyk to ta sama osoba. [..] Tylko Szczawers uwierzył w to co odstawiłeś.


Szczawers to też ja, i Colo też, i nawet Graveworm to ja bo kto by był tak głupi żeby tematy o kimś innym zakładać z cytatami jego i odpisywać na każdy post? I Mrufka to też ja i jeszcze kilka innych nicków. W zasadzie całe forum to ja :D Brawo jak ty mnie rozgryzłeś w końcu się prawda wydała :D ::wales Wszystko jest zaaranżowane i wymyślone nawet to forum i wszelka aktywność na nim wychodzi tylko z mojego komputera ;) Geniuszu spisków biję Ci pokłony, twój psychiatra zapewne też :D

WAGABUNDA napisał(a): !!! Jesteś kłamcą i to mogę w twarz Tobie powiedzieć zawsze.


Zacznijmy od czegoś prostszego nagraj się to mówiącego i wrzuć na youtube :D


WAGABUNDA napisał(a): Wychodzi własnie Twój snobizm. Zająłeś komuś miejsce na uczelni. Pies siana nie je ale koniowi nie da. Tak postępujesz.


Jakbyś pasąc owce i krowy brał ze sobą książkę a nie patyk i starą oponę dla zabicia czasu to by nikt Ci miejsca nie zabrał :D Pociesz się, że w toczeniu koła patykiem nadal jesteś nie do pobicia we wsi :D

WAGABUNDA napisał(a): Piszesz, że Anglia mnie życie uratowała.


Napisał przeciwnik pisania se :D Mnie - Bardzo nie wiejsko :D

WAGABUNDA napisał(a): Wychodzi własnie Twój snobizm.


Pisze się właśnie.

WAGABUNDA napisał(a):[...] Każda Twoja odpowiedź to porażka. Osoby, które próbują Ciebie popierać posiadają TWÓJ poziom inteligencji!!! Czyli ZERO !![...]Jesteś głupi i w swojej głupocie uważasz, że wszyscy myślą tak idiotycznie jak Ty.[...] Jesteś kłamcą [...] Jesteś pajacem.[...]


Pięknie, pięknie, ale się uniosłeś :D Gdyby to było administrowane forum za taki stek obelg zostałbyś nagrodzony banem.:D Na wszystkie konta :D Śmieszne to jest bo jak już pisałem, w realnej sytuacji tacy jak ty na zapas przechodzą na drugą stronę ulicy :D Internet dał Ci takie możliwości żeby choć raz otworzyć gębę a nie tylko przy wódce koledze pijakowi opowiedzieć, jaki to szef zły a potem chwalić jego krawat na kacu w pracy :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

N 26 cze, 2011 10:08

WAGABUNDA napisał(a):Co do błędów w Twoich tekstach. No cóż, jeżeli uważasz, że pisanie wyrazów w zdaniu określających osobę z małej litery jest poprawne to gratuluję.


Pisanie zaimków osobowych z dużej litery jest bardziej formą grzecznościową niż błędem.

szczawers
Bywalec

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Cz 07 kwi, 2011 18:03

N 26 cze, 2011 10:11

wagabunda to skoro nawet nie jesteś w UK to chyba wszedłeś na to forum tylko w celu kłótni z Piotrem bo innych twoich postów nie widać. Nie unoś się tak bo Ci pompka nie wytrzyma.

szczawers
Bywalec

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Cz 07 kwi, 2011 18:03

N 26 cze, 2011 10:39

szczawers napisał(a):wagabunda to skoro nawet nie jesteś w UK to chyba wszedłeś na to forum tylko w celu kłótni z Piotrem bo innych twoich postów nie widać. Nie unoś się tak bo Ci pompka nie wytrzyma.


Administrator powinien mi przetransferować 10% dochodu z reklam bo 90% nowych kont to moja zasługa :D hhahahahahaaa

Poza tym nie jest z UK ale najlepiej wie ile tu psychologowie zarabiają i ile dla nich jest etatów ;) mi coś tu śmierdzi kolejny ekspert od wszystkiego :D

A od Warmeńczyka to powinien się odczepić bo to w porządku człowiek mimo iż mieliśmy pewne nieporozumienia to nie wpadł w manię wypisywania głupot jak niektórzy tylko potrafił przejść do konkretów nawet jak se trochę podokuczaliśmy. Jak widać niektórzy nie potrafią aż tyle :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Powrót do POGADUCHY