Graveworm

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 26 cze, 2011 10:50

Przecież to ty jesteś Adminem to co 10% sobie przelejesz? Mną też jesteś więc piszesz sam do siebie :D Powiem więcej Wagabunda to również TY :D Odkryłem to wszystko po tym że kropka w twoim nicku jak i kropki w każdym poście Wagabunda wyglądają tak samo:D

szczawers
Bywalec

  • Posty: 133
  • Dołączył(a): Cz 07 kwi, 2011 18:03

N 26 cze, 2011 11:15

szczawers napisał(a):Przecież to ty jesteś Adminem to co 10% sobie przelejesz? Mną też jesteś więc piszesz sam do siebie :D Powiem więcej Wagabunda to również TY :D Odkryłem to wszystko po tym że kropka w twoim nicku jak i kropki w każdym poście Wagabunda wyglądają tak samo:D



Ta ale trzymam moje jaźnie w osobnych szufladach, dzięki czemu ja nie wiem co myślisz ty i ty nie wiesz co myślę ja i dzięki temu mogę konwersować sam ze sobą jednocześnie będąc zaskoczony co napisałeś :D A Wagabundzie zmniejszyłem szufladę za brak podstawowej kultury więc teraz będzie pisał mniej bo mu się mniej klawiszy mieści :D

Dodam, że powyższa wypowiedź jest równie logiczna jak większość wypowiedzi Wagamamy :horse: typu, żebym się nie wypowiadał za większości bo nie należę do większości :D

A skoro już wagabunda tak lubi obelgi to zadedykuję mu piosenkę:
http://www.youtube.com/watch?v=qbsukZcpmGw
"Hipokrytów skrytykuje tak jak oni mnie kapujesz ?"
Kapujesz? :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

N 26 cze, 2011 16:04

Szanowni forumowicze przecież to takie proste.Rzeczywiście P.I.O.T.R to Wrmeńczyk , a ponieważ napisał ,że nie chce pracowac jako psycholog tylko inżynier a warmenczyk to inzynier to pasuje . Poza tym wspomniał o zabawach z opona i patykiem , a to unowoczesniona wersji zabawy z fajerkami i pogrzebaczem ,która była znana na polskiej wsi tuż po wojnie wiec wniosek P.I.O.T.R alias warmenczyk ma około 70 lat , pochodzi ze wsi katownia która leży na Warmii o czym dodatkowo świadczy używanie wiejskiej gwary (se ) .Dodatkowo jest administratorem forum za co kosi 10% od kazdej reklamy, a ma tyle czasu bo pobiera emeryture i pracuje dorywcz , oraz chce studiowac na uniwersytecie 3 wieku.

No selena przebiłem Cie ? Może od dziś zmieniam nick na porucznik Borewicz, zmienił bym na Sherlock Holmes ale sie kurna boje ze mogę źle napisać bo nie jezdem biegły w pisaniu ani w mówieniu po angielsku tak jak jest Colo i zapewniam Colo nie jest matka głównego bohatera i tego jezdem pewny.

A teraz propozycja do Seleny. może roszyfrujemy innych uzytkowników forum?

Do josie . Tez kiedyś miałem taki orazek ale żem se go zgubił .

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

N 26 cze, 2011 16:31

stare ludzie napisał(a):Szanowni forumowicze przecież to takie proste.Rzeczywiście P.I.O.T.R to Wrmeńczyk , a ponieważ napisał ,że nie chce pracowac jako psycholog tylko inżynier a warmenczyk to inzynier to pasuje . Poza tym wspomniał o zabawach z opona i patykiem , a to unowoczesniona wersji zabawy z fajerkami i pogrzebaczem ,która była znana na polskiej wsi tuż po wojnie wiec wniosek P.I.O.T.R alias warmenczyk ma około 70 lat , pochodzi ze wsi katownia która leży na Warmii o czym dodatkowo świadczy używanie wiejskiej gwary (se ) .Dodatkowo jest administratorem forum za co kosi 10% od kazdej reklamy, a ma tyle czasu bo pobiera emeryture i pracuje dorywcz , oraz chce studiowac na uniwersytecie 3 wieku.

No selena przebiłem Cie ? Może od dziś zmieniam nick na porucznik Borewicz, zmienił bym na Sherlock Holmes ale sie kurna boje ze mogę źle napisać bo nie jezdem biegły w pisaniu ani w mówieniu po angielsku tak jak jest Colo i zapewniam Colo nie jest matka głównego bohatera i tego jezdem pewny.

A teraz propozycja do Seleny. może roszyfrujemy innych uzytkowników forum?

Do josie . Tez kiedyś miałem taki orazek ale żem se go zgubił .
::aplauz ::aplauz ::aplauz
Przebiłeś?? Eeeee tam :mrgreen: ja wiem lepiej bo po pierwsze jestem kobietą a kobiety z natury wiedzą lepiej ::admin po drugie wiem co nie co o życiu bo oglądam wszystkie seriale w TV :mrgreen: :mrgreen:

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

N 26 cze, 2011 16:41

stare ludzie napisał(a):Szanowni forumowicze przecież to takie proste.Rzeczywiście P.I.O.T.R to Wrmeńczyk , a ponieważ napisał ,że nie chce pracowac jako psycholog tylko inżynier a warmenczyk to inzynier to pasuje . Poza tym wspomniał o zabawach z opona i patykiem , a to unowoczesniona wersji zabawy z fajerkami i pogrzebaczem ,która była znana na polskiej wsi tuż po wojnie wiec wniosek P.I.O.T.R alias warmenczyk ma około 70 lat , pochodzi ze wsi katownia która leży na Warmii o czym dodatkowo świadczy używanie wiejskiej gwary (se ) .Dodatkowo jest administratorem forum za co kosi 10% od kazdej reklamy, a ma tyle czasu bo pobiera emeryture i pracuje dorywcz , oraz chce studiowac na uniwersytecie 3 wieku.

No selena przebiłem Cie ? Może od dziś zmieniam nick na porucznik Borewicz, zmienił bym na Sherlock Holmes ale sie kurna boje ze mogę źle napisać bo nie jezdem biegły w pisaniu ani w mówieniu po angielsku tak jak jest Colo i zapewniam Colo nie jest matka głównego bohatera i tego jezdem pewny.

A teraz propozycja do Seleny. może roszyfrujemy innych uzytkowników forum?

Do josie . Tez kiedyś miałem taki orazek ale żem se go zgubił .


Dobre
::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

N 26 cze, 2011 18:40

Colo napisał(a):...proszę mi tu synka nie prześladować! On cała mamusia wypisz wymaluj ;) No może trochę bardziej pyskaty ale ... ta młodzież taka rozpasana teraz co zrobić :P To: "se" to po mamie ma :mrgreen: niegrzeczny a to wszystko dlatego że na "Hasioku" się wychował... :mrgreen:


czemu ruszasz czyjas matke a twoja mamusia taka idealna?tatusiowi pijakowi na piwko dawala a tobie na tenisóweczki żałowała? ::pijacy ::admin

milo ci?

Majka.M
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): N 26 cze, 2011 13:58

N 26 cze, 2011 20:57

Chłopaki jesteście nie do pobicia :) Już dawno nie czytałam tak świetnej "powieści" ::wales - trzymajcie tak dalej a będzie można z Waszych wypowiedzi sklecić scenariusz kolejnego odcinka "Spadkobierców". Pozdrowionka :cheer:

Avatar użytkownika
wirazka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): Śr 15 kwi, 2009 06:34

N 26 cze, 2011 21:05

stare ludzie napisał(a):Do josie . Tez kiedyś miałem taki orazek ale żem se go zgubił .



stare ludzie jesli chcesz to możemy sie wymienić....... :) :) :)

Avatar użytkownika
josie
Bywalec

  • Posty: 101
  • Dołączył(a): So 13 lut, 2010 23:21

N 26 cze, 2011 23:27

Majka.M napisał(a):
Colo napisał(a):...proszę mi tu synka nie prześladować! On cała mamusia wypisz wymaluj ;) No może trochę bardziej pyskaty ale ... ta młodzież taka rozpasana teraz co zrobić :P To: "se" to po mamie ma :mrgreen: niegrzeczny a to wszystko dlatego że na "Hasioku" się wychował... :mrgreen:


czemu ruszasz czyjas matke a twoja mamusia taka idealna?tatusiowi pijakowi na piwko dawala a tobie na tenisóweczki żałowała? ::pijacy ::admin

milo ci?


Muszę tu wstawić się za Colo bo generalnie doszliśmy trochę temu do wniosku, że jesteśmy spokrewnieni czyli, że Colo to moja mama (Szczegóły tutaj:http://www.pogaduchy.co.uk/moje-wiersze-i-piosenki-zapraszam-vt23672,15.htm ) :D Tak , tak prawie jak w Modzie na sukces :D Więc dla osób postronnych mógł jej tekst być nie jasny ale nie miała na myśli nic złego tylko to, że ja zachowuję się jak ona w bardziej pyskatej wersji. Nie sądzę, żeby miała na myśli moją mamę sądzę, że miała na myśli siebie. Więc nie poczytywał bym jej tego za złe, wręcz przeciwnie.

Specjalistami od obrażania rodziny są tu graveworm (mizernie mu to idzie, jego sarkazm był procentowo tak trafny jak procentowo ilość jego postów nie skierowana do mnie :D) i Wagabunda (ale jego mizerne próby obróciły się przeciwko niemu biednemu świniopasowi) .

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

N 26 cze, 2011 23:29

wirazka napisał(a):Chłopaki jesteście nie do pobicia :) Już dawno nie czytałam tak świetnej "powieści" ::wales - trzymajcie tak dalej a będzie można z Waszych wypowiedzi sklecić scenariusz kolejnego odcinka "Spadkobierców". Pozdrowionka :cheer:


Nie oglądam polskiej TV więc nie wiem co to za program ale wnioskuję, że to był komplement. Otóż zamierzamy z gravewormem nakręcić współczesną wersję Kargula i Pawlaka :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Pn 27 cze, 2011 00:52

Specjalistami od obrażania rodziny są tu graveworm (mizernie mu to idzie, jego sarkazm był procentowo tak trafny jak procentowo ilość jego postów nie skierowana do mnie :D )

Skoro tak twierdzisz Piotrze to musze cie odeslac do pierwszego postu jaki napisalem tu na forum w tym 6 lat....Jedyne czemu bylem przeciwny to obgadywamiu kolegow za plecami.Niestety nie zrozumiales aluzji.Nie chce mi sie wracac do tematu i szukac twoich wypowiedzi w ktorych mnie obrazasz,bo w przeciwienstwie do ciebie nie jestem ''trolem internetowym''jak to mnie nazwales.Bo dla ciebe waznym wydarzeniem na forum bylo to ze w temacie obrazania pobity zostal rekord postow(tylko trol internetowy by to spostrzegl).Owszem nie potrzebnie dalem sie poniesc emocja i skomentowalem przyslowie twojego taty,za to cie teraz przepraszam :D.A dokladnym odzwierciedleniem tego co powiedziales jest wlasnie ten post,w ktorym ani razu ciebie nie wyzwalem,nawet spacjalnie dla Ciebie przykladam wieksza uwage na pisownie(zeby okazac Tobie szacunek)A nie chce mi sie liczyc ile razy Ty mnie obraziles tylko w tym temacie.Wiec twoje slowa sa nieadekwatne do czynow :DWiesz co jest najsmieszniejsze?To ze ublizasz ludzia i jeszcze twierdzisz ze to Oni ublizaja tobie.(jakie jest psychologiczne okreslenie takiego zachowania?)

graveworm
Bywalec

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): So 13 lut, 2010 22:34

Pn 27 cze, 2011 08:21

Miałem odpowiedzieć w żartobliwym tonie , ale niektórzy tu poczucia humoru nie mają . Pani nowa Majka.M jest tego najwyraźniejszym przykładem. Co do wojny GRAVERWORM V P.I.O.T.R to po dwóch ostatnich postach wynik brzmi 1:0 dla graverworma , bo okazał większą klasę . Sorry myslałem ,że może być fajnie a wychodzi jak zwykle.

Po tym co sie dzieje musze powiedziec tylko 07 zgłoś sie i ide do lodówki po flaszkę bo na trzeźwo nie da sie tego czytac .

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Pn 27 cze, 2011 08:32

stare ludzie napisał(a):Miałem odpowiedzieć w żartobliwym tonie , ale niektórzy tu poczucia humoru nie mają . Pani nowa Majka.M jest tego najwyraźniejszym przykładem. Co do wojny GRAVERWORM V P.I.O.T.R to po dwóch ostatnich postach wynik brzmi 1:0 dla graverworma , bo okazał większą klasę . Sorry myslałem ,że może być fajnie a wychodzi jak zwykle.

Po tym co sie dzieje musze powiedziec tylko 07 zgłoś sie i ide do lodówki po flaszkę bo na trzeźwo nie da sie tego czytac .


Marudzisz jak zawsze :D Poza Wagabundą który jest totalnym dnem to tu nudą trochę wieje w niektórych tematach lepiej dawaliśmy se do pieca z gravewormem :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Pn 27 cze, 2011 08:59

graveworm napisał(a):Skoro tak twierdzisz Piotrze to musze cie odeslac do pierwszego postu jaki napisalem tu na forum w tym 6 lat....Jedyne czemu bylem przeciwny to obgadywamiu kolegow za plecami.


Ok jeden post który nie był skierowany do mnie :D Sukces :D Policz sobie ile moich postów jest do Ciebie a ile piszę dla innych.

graveworm napisał(a): w przeciwienstwie do ciebie nie jestem ''trolem internetowym''jak to mnie nazwales.


Myślę Graveworm, że czasz spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że obaj trochę jesteśmy, jak nie cały czas to przynajmniej momentami, choćby ten temat jest ultra-trollowiski :D O ile ja jestem trollem z misją który stara się uwrażliwić rodaków na konieczność nauki języka, poszerzania horyzontów i zdobywania lokalnych kwalifikacji i żeby nie było przyznaję, że robię to w mocnym tonie zarówno artykuł z Holandii jak i Teatr Telewizji Polskiej Mrożka oraz Testoviron to tematy mocne, wręcz wulgarne jeżeli chodzi o tego ostatniego, ale generalnie utrzymane w tym samym sarkastycznym tonem wobec rodaków których część woli zachlać i zaćpać albo odmóżdżać się telewizją polską zamiast siąść nad angielskim choćby trochę codziennie. O tyle Ty nie wiem jaką masz misję w swoim trollowaniu, odwrotną do mojej? Udowodnić, że nie ma co przysiadać, lepiej stukać 16-tki w fabryce i do końca życia prosić się o załatwienie czego przez kogoś i popadać w desperację jak się traci pracę?

graveworm napisał(a):Owszem nie potrzebnie dalem sie poniesc emocja i skomentowalem przyslowie twojego taty,za to cie teraz przepraszam :D


A to i ja przepraszam :D

graveworm napisał(a):.A dokladnym odzwierciedleniem tego co powiedziales jest wlasnie ten post,w ktorym ani razu ciebie nie wyzwalem,nawet spacjalnie dla Ciebie przykladam wieksza uwage na pisownie(zeby okazac Tobie szacunek)


No widzisz? No to i vice versa, tak samo było z Warmeńczykiem, jak dokuczał to zacząłem mu tak samo odpisywać i w którymś momencie obaj przeszliśmy na uprzejmy poziom bez konieczności dalszego obrażania się. Bo to jest człowieku forum internetowe, nie jest tu specjalnie istotne czy jesteś ochroniarzem, piekarzem, kitchen poterem, psychologiem, inwestorem, biznesmenem ani czy masz podstawowe, średnie, wyższe tylko raczej to co i jak piszesz. I jest po to żeby ludzie się nie zgadzali albo zgadzali i wyczerpywali temat i nawet jak zejdzie (w pewnych granicach oczywiście) do uszczypliwości to nie widzę większego powodu żeby się obrażać. Bo napisać, że się jest prezydentem każdy tu może, sęk jest w tym o czym piszesz i jak to piszesz a nie reszta. Tak więc napisałem kim jestem z wykształcenia bo niektórzy zarzucali mi brak wiedzy co do dysleksji co było dość zabawne, z perspektywy nie zrobiłbym tego bo po pierwsze nie uważam żeby to było istotne na forum, po drugie nie sądziłem, że aż tak was to obejdzie bo dla mnie to nie jest nic nadzwyczajnego, po trzecie i tak mi nie wierzycie a nie będę po sieci dyplomów wrzucał :D

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

Pn 27 cze, 2011 16:57

stare ludzie napisał(a):Szanowni forumowicze przecież to takie proste.Rzeczywiście P.I.O.T.R to Wrmeńczyk , a ponieważ napisał ,że nie chce pracowac jako psycholog tylko inżynier a warmenczyk to inzynier to pasuje . Poza tym wspomniał o zabawach z opona i patykiem , a to unowoczesniona wersji zabawy z fajerkami i pogrzebaczem ,która była znana na polskiej wsi tuż po wojnie wiec wniosek P.I.O.T.R alias warmenczyk ma około 70 lat , pochodzi ze wsi katownia która leży na Warmii o czym dodatkowo świadczy używanie wiejskiej gwary (se ) .Dodatkowo jest administratorem forum za co kosi 10% od kazdej reklamy, a ma tyle czasu bo pobiera emeryture i pracuje dorywcz , oraz chce studiowac na uniwersytecie 3 wieku.

No selena przebiłem Cie ? Może od dziś zmieniam nick na porucznik Borewicz, zmienił bym na Sherlock Holmes ale sie kurna boje ze mogę źle napisać bo nie jezdem biegły w pisaniu ani w mówieniu po angielsku tak jak jest Colo i zapewniam Colo nie jest matka głównego bohatera i tego jezdem pewny.

A teraz propozycja do Seleny. może roszyfrujemy innych uzytkowników forum?

Do josie . Tez kiedyś miałem taki orazek ale żem se go zgubił .


Hahahah!!! A skąd ta pewność że nie jestem matką mojego synka? A ty myślisz że angielskiego to kto go nauczył? ;) Mamusia dba o edukację swego "prodigy-indigo child." ;)
Z wychowaniem trochę gorzej...ale to obciążenie genetyczne po mamusi...nic się nie da z tym zrobić :-( Zawsze mu mówię: synu masz wyjść na ludzi, nie drzwiami... :mrgreen:

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Powrót do POGADUCHY